Zakupy z LUKAS Bankiem i MasterCard'em

LUKAS Bank oferuje bezpłatne wydanie karty jako uzupełnienie promocji 4 Pory Roku, organizowanej przez Mastercard.

Karty kredytowe Mastercard Gold i Furora LUKAS Banku biorą udział w programie 4 Pory Roku prowadzonym przez Mastercard. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zapłacić kartą w jednym ze sklepów objętych promocją. Obejmuje ona sieci SMYK (akcesoria dla dzieci) , KAKADU (artykuły dla zwierząt ), TIME TREND (zegarki ) oraz SFERIS (komputery ). W pierwszych trzech sieciach klienci otrzymają 10 proc. zniżki na dowolne zakupy. Natomiast w sieci SFERIS mogą kupić program antywirusowy (Symantec Horton Anitivirus 2011 PL DVD) za 10 groszy, jeśli jednocześnie zdecydują się na zakup komputera lub notebooka.

Jesienna promocja potrwa do końca roku.Przy dokonywaniu transakcji należy mieć ze sobą i pokazać sprzedawcy kupon promocyjny wydrukowany ze strony www.program4poryroku.pl.
Dodatkowo w LUKAS Banku klienci nie zapłacą za wydanie kart Gold i Furora, jeżeli wykonają odpowiednio 5 i 3 płatności tymi kartami w ciągu 2 miesięcy od ich wydania. Jeśli nie będą ich używać, to na 3 wyciągu zostanie naliczona opłata - 150 zł lub 60 zł. W karcie Gold okres bezodsetkowy wynosi 56 dni, a w FURORZE - 54.

Regulamin promocji oraz więcej informacji o kartach kredytowych na www.lukasbank.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook