Zmiany w ofercie kont osobistych LUKAS Banku

LUKAS Bank wprowadza 15 lutego br. zmiany w ofercie kont osobistych. Uatrakcyjni to dotychczasową propozycję banku w obszarze kont i dostosuje ją do nowej segmentacji. Ujednolicone zostaną m.in. zasady obniżania opłaty za prowadzenie kont, a trzy z nich zmienią nazwę.

Od 15.02.2010 w ofercie dostępne są następujące pakiety: LUKAS Konto Premium, LUKAS Konto Klasyczne (dawne Konto Wygodne), LUKAS e-Konto PLUS (dawne LUKAS e-Konto PRO), LUKAS e-Konto, LUKAS Konto Student (dawne LUKAS e-Konto PRO Student).

Wynikiem tych zmian jest m.in ujednolicenie zasad obniżania opłat za prowadzenie kont. LUKAS Bank nagradza aktywnych klientów i proponuje im rozwiązania, w wyniku których mogą być zwolnieni z miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku. Taka możliwość została wprowadzona we wszystkich odpłatnych pakietach, dotychczas istniała tylko w trzech.

Konto w LUKAS Banku w powiązaniu z innymi produktami jest sprawnym systemem, który nie tylko daje klientom wymierne korzyści polegające na obniżeniu opłat, ale także stanowi platformę do zarządzania finansami osobistymi.

Do 2 kwietnia trwa promocja "Kredyt z prowizją 0% i inne korzyści w pakiecie" - wszyscy klienci, którzy mają lub otworzą konto z regularnymi wpływami korzystają z 0% prowizji na kredyty gotówkowe, samochodowe i hipoteczne.

Posiadacze kont z regularnymi wpływami mają do dyspozycji nie tylko korzystniejszą ofertę kredytów. LUKAS Bank proponuje im także wyższe oprocentowanie Rachunku Oszczędzam - ofertę "Zyski Dobrze Skalkulowane" z oprocentowaniem 5,1 proc. Standardowe oprocentowanie wynosi od 3,5 do 4,5 proc.

- Chcemy budować kontakt z klientem na bazie konta. To pozwala nam na poznanie potrzeb klientów i wspieranie ich w codziennym prowadzeniu finansów osobistych. Rachunek osobisty jest dla nas także kluczowym produktem do pozyskania nowego klienta, z którym możemy zbudować długoterminowe relacje - podkreśla Ewa Mądry, Kierownik Zespołu Kont w LUKAS Banku.

Dodatkowe zmiany w ofercie kont to wprowadzenie bezpłatnego ustanawiania stałych zleceń. Za ustanowienie zlecenia bank nie pobiera opłaty, natomiast prowizje za realizację są teraz niższe i wynoszą - 1 zł (0,5 zł w ofercie studenckiej) za zlecenia ustanowione w placówce lub w LUKASlinii , 0 zł (w ofercie standardowej i studenckiej). Realizacja zleceń ustanowionych w LUKAS e-Banku jest nadal darmowa.

LUKAS Bank wprowadził opłatę 5 zł za wyciąg papierowy proponując jednocześnie bezpłatny, ekologiczny i bezpieczny wyciąg elektroniczny, który wysyłany jest na adres e-mail klienta oraz jest dostępny także po zalogowaniu się do LUKAS e-Banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook