Credit Agricole najlepszym towarzyszem poświątecznych zakupów

Credit Agricole Bank Polska przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy swoich kart kredytowych. W okresie od 25 grudnia 2011 do 31 stycznia 2012 roku bank umożliwia skorzystanie z kredytu ratalnego w karcie 0%.

Najnowsza promocja Credit Agricole skierowana jest do klientów, którzy pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a końcem stycznia planują wybrać się na zakupy, za które zapłacą kartą kredytową. Przy dokonaniu transakcji za minimum 300 złotych, klient może rozłożyć zadłużenie na 3, 6, a nawet 12 rat 0%.

Jak podkreśla Olga Szczepaniak - product manager w Credit Agricole Bank Polska - Handlowcy na koniec roku zazwyczaj przygotowują atrakcyjne wyprzedaże, które wystawiają na próbę nie jeden portfel. Z kolei w styczniu dużo osób szykuje imprezy karnawałowe, a spora grupa klientów - w związku ze zbliżającymi się feriami - poszukuje sprzętu do uprawiania sportów zimowych. Dlatego właśnie postanowiliśmy ułatwić posiadaczom naszych kart kredytowych podejmowanie decyzji zakupowych poprzez umożliwienie im skorzystania z kredytu ratalnego w karcie.

Promocja dotyczy kart kredytowych Credit Agricole Visa Gold, Credit Agricole Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver, Credit Agricole Mastercard Silver oraz Credit Agricole Visa Standard. Ze specjalnej oferty mogą skorzystać także nowi klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową banku w okresie trwania promocji.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook