Credit Agricole zaprasza singli do korzystania z oferty "Rodzina na swoim"

Credit Agricole Bank Polska dołączył do grupy banków udzielających kredytów mieszkaniowych z dopłatami w programie "Rodzina na swoim".

Od sierpnia zmieniły się zasady przyznawania preferencyjnego kredytu mieszkaniowego. Obok małżeństw i osób samotnie wychowujących dzieci, mogą się o niego ubiegać także single.

Bank Credit Agricole dostosował swoją ofertę do nowych regulacji i już od 14 listopada zaprasza singli do zapoznania się z możliwościami skorzystania z oferty "Rodzina na swoim".

Iwona Olbromska, Product Manager Credit Agricole Bank Polska zwraca uwagę, że - Kredyty w programie "Rodzina na swoim" będą dostępne do końca 2012 roku. Nowelizacja zapisów ustawy odnośnie limitu cen nieruchomości sprawiła, że znacznie zmniejszyła się dostępność mieszkań spełniających warunki dofinansowania i niektóre instytucje finansowe nie włączyły do programu singli. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, dlatego staramy się dotrzeć do wszystkich grup klientów i pomóc im w realizacji potrzeb. Stąd właśnie podjęliśmy decyzję o umożliwieniu korzystania z programu "Rodzina na swoim" także singlom.

Credit Agricole Bank Polska przygotował atrakcyjne warunki cenowe dla klientów. Marże kredytowe zaczynają się już od 0,99 procent, a prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 procent dla klientów mających minimum 20 procent wkładu własnego.

Credit Agricole Bank Polska zachęca osoby zainteresowane ubieganiem się o kredyt z dopłatami w programie "Rodzina na swoim" do odwiedzenia swoich placówek lub do kontaktu z infolinią.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook