Klub Rabatowy Banku Credit Agricole już dostępny

Credit Agricole Bank Polska - jeden z największych wydawców kart kredytowych w kraju - uruchomił nowy program rabatowy. Kieruje go do wszystkich posiadaczy kart płatniczych banku. Docelowo program będzie największym programem tego typu w Polsce i jedynym, który stawia na współpracę nie tylko z partnerami ogólnopolskimi, ale także lokalnymi i to w każdym zakątku Polski.

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska to nowa oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jeszcze bardziej efektywnie korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Nowością oferowaną przez Credit Agricole jest możliwość korzystania przez klientów nie tylko ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok, ale również z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas specjalnych akcji, np. sezonowych. Sukcesywnie - wraz z rozwojem programu - Credit Agricole Bank Polska planuje wdrażanie nowych form nagradzania klientów, takich jak np.: kuponów na zakupy w danej sieci sklepów czy zwrot pieniędzy na konto klienta.

Jak podkreśla Piotr Giziński, dyrektor Departamentu Kart Kredytowych Credit Agricole Bank Polska - Rok 2011 oznacza dla nas i naszych klientów duże zmiany. We wrześniu wprowadziliśmy nową markę - Crédit Agricole, nowy model placówek bankowych i obsługi klienta oraz nową ofertę kart kredytowych. Program rabatowy jest elementem tych zmian.

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska obejmie docelowo co najmniej 10.000 sklepów i tym samym stanie się największym programem tego typu w kraju. Już teraz Klub współpracuje z 160 partnerami (a ich liczba ciągle rośnie) reprezentującymi różne branże, którzy oferują rabaty w niemal 4000 placówek. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. Żabka, Yves Rocher, J&R, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), jak i mali lokalni przedsiębiorcy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

- Jesteśmy przekonani, że Klub rabatowy banku Credit Agricole to odpowiedź na zmieniające się potrzeby tak naszych klientów, jak i partnerów. Planujemy niezwykle intensywnie rozwijać współpracę z lokalnymi partnerami - wokół naszych placówek bankowych. Nasz program umożliwi skorzystanie z atrakcyjnej oferty w zasięgu ręki - w pobliskim sklepie spożywczym, cukierence na rogu, czy u fryzjera przecznicę dalej. Zakładamy, że do końca roku liczba sklepów udzielających rabaty zwiększy się dwukrotnie - kontynuuje Giziński.

Klubem rabatowym banku Credit Agricole objęte są wszystkie karty debetowe i kredytowe banku oraz jeszcze niewymienione LUKAS Banku, a także wybrane karty partnerskie.

Aktualna lista partnerów Klubu oraz ich oferta jest dostępna od 17 października na stronie internetowej banku www.credit-agricole.pl w części poświęconej kartom kredytowym oraz pod adresem internetowym klubu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook