Konkurs sylwestrowy rozstrzygnięty!

Konkurs "Wygraj Sylwestra Marzeń!" organizowany przez Credit Agricole Bank Polska przy okazji promocji " 1. Konta " wygrała "Grupa trzymająca władzę". Sylwestra za 100 000 zł spędzi w klimacie disco fever bawiąc się przy rytmach retro.

Zabawa "Wygraj Sylwestra Marzeń!" polegała na zbieraniu punktów. Grupa, która zebrała ich najwięcej - wygrała wymarzonego sylwestra. Aby wziąć udział w konkursie, należało zarejestrować się w serwisie www.SylwesterMarzen.pl i założyć grupę lub do niej dołączyć. Szansę na wygraną miały osoby, które otworzyły rachunek osobisty "1. Konto" w Credit Agricole Bank Polska. Dodatkowe punkty wiązały się z aktywnym korzystaniem z produktu. Można je było zdobyć za dokonanie transakcji kartą debetową Visa, płatność CA Przelewem Online i doładowanie telefonu komórkowego.

O główną nagrodę w konkursie walczyło ponad 10 000 osób, które utworzyły 2 243 grup. Łącznie uczestnicy konkursu wykonali 2 500 transakcji kartami, 1 700 płatności online i 239 doładowań telefonu komórkowego.

Najwięcej, bo 4024 punkty, zebrała "Grupa trzymająca władzę", dzięki czemu wywalczyła sobie zwycięstwo w konkursie. Liczy ona 44 osoby w wieku od 19 do 27 lat. Laureaci spędzą sylwestra za 100 000 zł w klimacie disco fever bawiąc się przy retro hitach z lat 70., 80. i 90. Podczas imprezy serwowane będą potrawy kuchni fusion, a dodatkową atrakcją będą fajerwerki. Każdy ze zwycięzców będzie mógł zaprosić na sylwestra swoją osobę towarzyszącą.

Kolejne miejsce i konsolę Play Station3 (160 GB) dla każdego członka zdobyła grupa "Niezniszczalni" liczbą punktów 2 603. Zaraz za nią, na trzecim miejscu, uplasowała się grupa "Odleć z nami", która dzięki zebraniu 1 034 punktów może zrealizować bony do Empiku o wartości 100 zł dla każdego uczestnika.

Dodatkowo uczestnicy konkursu, którzy skorzystają ze specjalnie dla nich przygotowanej promocyjnej oferty Credit Agricole Bank Polska, będę mogli odebrać 2 bilety do kina.

Więcej informacji o "1. Koncie" na stronie internetowej banku www.Credit-Agricole.pl .

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook