LUKAS Bank zachęca do przenoszenia kart

Obniżonym oprocentowaniem kart kredytowych kusi klientów innych banków LUKAS Bank.

Promocja skierowana jest do osób, które przeniosą kartę kredytową z zadłużeniem z innego banku do LUKAS Banku. Bank obniżył oprocentowanie do 7,9 proc. dla transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Standardowo wynosi ono 19,9 proc. (Visa/Mastercard Gold) i 20,0 proc. (Visa Silver). Oferta ważna jest przez 6 miesięcy od momentu podpisania umowy o kartę. Klienci nie zapłacą także za jej wydanie.

Warunkiem skorzystania z oferty jest przedstawienie ostatniego wyciągu z karty. Klient składa w placówce, przez internet lub za pośrednictwem LUKASlini dyspozycję wypowiedzenia karty w innym banku i przelewu zadłużenia. Pozostałe formalności ograniczone są do minimum - to LUKAS Bank w imieniu klienta wysyła wypowiedzenie umowy karty.

Przeniesienie zadłużenia do LUKAS Banku uzależnione jest od przyznania limitu kredytowego w takiej właśnie wysokości. Promocja nie umożliwia przenoszenia zadłużenia pomiędzy kartami wydanymi przez LUKAS Bank, w tym kartami partnerskimi.

Aby ułatwić spłatę zadłużenia, klienci mogą skorzystać z planu spłat ratalnych. Można nim objąć dowolny zakup lub kilka transakcji od kwoty min. 300 zł. Zadłużenie rozkłada się wtedy na 6, 10, 12, 18 a nawet 24 rat.

Promocja potrwa do 18 marca br. Towarzyszy jej hasło: "Skuś się... wymień swoją kartę kredytową i zyskaj obniżone oprocentowanie 7,9 proc. przez 6 miesięcy."

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook