Nowość w ofercie Credit Agricole Bank Polska - 7% na lokacie

Credit Agricole Bank Polska rusza z kampanią reklamową 5-miesięcznej lokaty z dzienną kapitalizacją z oprocentowaniem 5,67 proc. w skali roku. Promocyjna oferta pozwala na osiągnięcie w krótkim czasie zysków porównywalnych z tymi, które klient mógłby uzyskać zakładając tradycyjną lokatę oprocentowaną 7 proc.

Credit Agricole Bank Polska przygotował interesującą ofertę dla wszystkich lubiących osiągać duże zyski - proponuje przyniesienie oszczędności i założenie z nowych środków w banku 5-miesięcznej lokaty z dzienną kapitalizacją, której promocyjne nominalne oprocentowanie wynosi 5,67 proc. w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu 7 proc. na tradycyjnej lokacie. Klienci mogą założyć teraz nawet 300 takich lokat, a maksymalna kwota jednej lokaty to 10.000 zł.

W promocji można założyć również 10-miesięczną lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek z tą jednak różnicą, że jej oprocentowanie nominalne wynosi 5,27 proc., co odpowiada 6,5 proc. na tradycyjnej lokacie, od której pobierany jest podatek od zysków kapitałowych.
Do skorzystania z promocji depozytowej będą zachęcać 30 sekundowe spoty telewizyjne, emitowane m.in. w TVP1, TVP2, TVN, TVN24. Reklamy pojawią się także w prasie (dzienniki ogólnopolskie, regionalne oraz tygodniki) i Internecie.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook