Prosto do mieszkania z LUKAS Bankiem

Promocją 3x0 LUKAS Bank zachęca do kredytu mieszkaniowego w rządowym programie "Rodzina na swoim". Klienci mogą z niej skorzystać do 4 marca br.

Nowe zasady dopłat do kredytów mieszkaniowych mają obowiązywać już od kwietnia br. Zmiany polegać będą na tym, że nieruchomość będziemy mogli kupić wyłącznie na rynku pierwotnym (od developera), a nie jak dotychczas na rynku pierwotnym i wtórnym. Dla kredytobiorców ma to duże znaczenie, bo sześć na dziesięć mieszkań[1] kupowanych w programie ,,Rodzina na swoim" pochodzi właśnie z rynku wtórnego.

Dla osób, które chcą skorzystać z programu jeszcze przed zmianami, LUKAS Bank przygotował promocję 3x 0. Bank nie pobierze prowizji, opłaty za wycenę nieruchomości oraz nie będzie wymagał wkładu własnego. Dzięki promocji można zatem obniżyć koszty związane z zakupem pierwszego mieszkania i przeznaczyć zaoszczędzoną w ten sposób kwotę np. na wyposażenie mieszkania.

- LUKAS Bank aktywnie współpracuje z BGK w finansowaniu nieruchomości w programie "Rodzina na swoim". W programie tym mamy jedno z korzystniejszych oprocentowań na rynku, a dodatkowo zaproponowaliśmy właśnie klientom promocyjne warunki, jeśli skorzystają z tej oferty do 4 marca. W najbliższym czasie zamierzamy m.in. znacząco uprościć i skrócić proces wstępnej oceny wniosku kredytowego - podkreśla Mariola Willmann, dyrektor Centrum Kredytów Hipotecznych LUKAS Banku.

Kredyt mieszkaniowy z dopłatami można spłacać w równych lub malejących miesięcznych ratach, przez okres nawet 35 lat. W trakcie spłaty Kredytobiorcy mogą skorzystać z wakacji kredytowych - po 12 miesiącach terminowej spłaty kredytu raz w roku bank może zawiesić spłatę jednej raty. Do dyspozycji klientów są doradcy, z którymi można się spotkać w dowolnej z ponad 420 placówek. Po złożeniu wstępnego wniosku kredytowego klient otrzymuje decyzję w ciągu 24 godzin.

[1] Wg danych Open Finance z 08.12.10. r.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook