Tańsze ubezpieczenia z LUKAS Bankiem

Nowy rok LUKAS Bank rozpoczyna promocją pakietu dwóch ubezpieczeń. Zwalania z 50 proc. opłaty za jeden z produktów przez 3 miesiące.

Pośród noworocznych postanowień Polaków tradycyjnie znalazły się takie jak "zadbam o zdrowie i bezpieczeństwo finansowe rodziny"[1] czy "będę lepiej zarządzać domowym budżetem". W odpowiedzi na to LUKAS Bank proponuje klientom pakiet dwóch ubezpieczeń - zdrowotnego i na życie.

Jeżeli klient kupi oba te produkty, to za tańszy z nich przez 3 miesiące będzie płacił połowę dotychczasowej ceny. Zatem jeżeli pakiet medyczny kosztuje np. 40 zł, a składka ubezpieczenia na życie 35 zł, to podczas promocji klient zapłaci miesięcznie 57 zł 50 gr., a nie 75 zł. Przez 3 miesiące da to oszczędności w wysokości ponad 50 zł.

Promocja potrwa do 28 lutego br. Skorzystać z niej mogą osoby, które nie mają jeszcze żadnego z tych ubezpieczeń, jak również te, które mają jedno i zdecydują się na drugie. W każdym z przypadków mechanizm działania jest taki sam - bank będzie automatycznie zwracał na konto połowę składki ubezpieczeniowej należnej za tańszy produkt, nastąpi to do 30 dni po jej zapłaceniu.

- W trosce o kompleksową ochronę klienta nieustannie rozbudowujemy ofertę ubezpieczeń, traktując ją jednocześnie jako kolejny krok w rozwoju bankowości uniwersalnej. W ubiegłym roku wprowadziliśmy pakiety medyczne, teraz chcemy zwrócić uwagę klientów także na ubezpieczenie na życie - podkreśla Ida Lejawa, odpowiedzialna za ofertę ubezpieczeń w LUKAS Banku.

Pierwsze z ubezpieczeń, których dotyczy promocja, pozwala na nielimitowane korzystanie z usług opieki medycznej w ponad 1000 prywatnych przychodniach w całym kraju. Pakiet medyczny jest dostępny w dwóch wariantach: indywidualnym i rodzinnym, w opcjach: podstawowej (odpowiednio 40 zł i 100 zł) i rozszerzonej (90 zł i 200 zł). Pakiet podstawowy zapewnia dostęp do pięciu lekarzy specjalistów, a rozszerzony do dziewiętnastu. W każdym wariancie wizyty dostępne są: do lekarza internisty w ciągu 24 godzin, a specjalisty - 72.

Natomiast drugi produkt - ubezpieczenie na życie - zapewnia bezpieczeństwo finansowe na wypadek śmierci klienta . Sumę ubezpieczenia otrzymują wtedy dzieci, współmałżonek lub inni wskazani przez klienta bliscy. Natomiast jeżeli śmierć nastąpi na skutek nieszczęśliwego wypadku, to bliscy otrzymują podwojoną kwotę. Podczas okresu ochrony można zmienić sumę ubezpieczenia oraz osoby uprawnione do jej wypłaty zgodnie z bieżącymi potrzebami. Miesięczna opłata ubezpieczeniowa liczona od sumy ubezpieczenia wynosi 0,07 proc. dla osób od 18 do 45 lat; 0,135 proc. dla osób od 45 do 60 lat; 0,20 proc. dla kobiet w wieku 61-65 lat; 0,30 proc. dla mężczyzn w wieku 61-65 lat. Minimalna suma ubezpieczenia to 10 tys., a maksymalna 200 tys. zł.

Informacje o promocji klienci znajdą na plakatach, ulotkach oraz stronie internetowej banku. LUKAS Bank oferuje także ubezpieczenia kredytów, assistance oraz komunikacyjne.

[1] Ipsos, Postanowienia Polaków na 2011 rok

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook