Warto oszczędzać z LUKAS Bankiem

Wyższym oprocentowaniem na rachunku oszczędnościowym oraz pięciomiesięcznej lokacie połączonej z funduszem inwestycyjnym LUKAS Bank zachęca do oszczędzania. Dodatkowo klienci, którzy otworzą konto otrzymają upominek lub nie zapłacą za prowadzenie konta przez pół roku.

Polacy coraz więcej oszczędzają. Jak wynika z danych GUS, w 2010 roku zaoszczędzili oni o 28 proc. więcej niż w 2009 roku. Przeciętny obywatel odkłada ok. 201,38 zł miesięcznie [1]. LUKAS Bank przygotował propozycję, która pozwoli jego klientom efektywniej zarządzać oszczędnościami. Skorzystają oni z wyższego oprocentowania rachunku oszczędnościowego i lokaty połączonej z funduszem. Ponadto nie zapłacą za otwarcie konta osobistego.

- Klienci coraz częściej oszczędzają systematycznie. Przeznaczając co miesiąc stałą kwotę, chcą odkładać nie tylko na emeryturę czy na tzw. "czarną godzinę", ale także na coś co chcieliby kupić w krótszej perspektywie np. motor czy wyjazd wakacyjny - podkreśla Hanna Niemiec-Kłak, manager z zespołu kont i oszczędności LUKAS Banku. W związku z tym bank umożliwia dowolne nazwanie każdego ze swoich rachunków oszczędnościowych zgodnie z celem, na który oszczędzamy.

Klienci, którzy otworzą do 8 lipca br. rachunek oszczędnościowy z dzienną kapitalizacją odsetek skorzystają z promocyjnego oprocentowania - 4,86 proc. netto w skali roku. Do jednego konta można otworzyć 4 rachunki z dzienną kapitalizacją odsetek, ale oprocentowanie promocyjne dotyczy tylko jednego rachunku. Jeżeli ktoś ma więcej niż jeden rachunek, to pozostałe będą oprocentowane - 4,05 proc. netto w skali roku. Rachunek oszczędnościowy z dzienną kapitalizacją odsetek jest rozwiązaniem, które pozwala na celowe oszczędzanie przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do swoich pieniędzy. W każdej chwili można wypłacić potrzebną kwotę, nie tracąc odsetek, a jedna wypłata w miesiącu jest bezpłatna. Z promocyjnego oprocentowania mogą korzystać także przedsiębiorcy, którzy mają w banku konta firmowe. Wyższe oprocentowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych obowiązuje do końca grudnia br.

Bank, aby zachęcić klientów do oszczędzania podwyższył także oprocentowanie Zyskownego Duetu - pięciomiesięcznej lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek połączoną z funduszem inwestycyjnym. Wzrosło ono z 5,4 proc. do 5,67 proc. netto w skali roku.

Warunkiem założenia zarówno Rachunku Oszczędzam, jak i Zyskownego Duetu jest posiadanie konta osobistego. Bank przygotował także dwie promocyjne oferty tych kont. Osoby, które otworzą ROR z deklaracją przelewu wynagrodzenia otrzymają portfel firmy Batycki. Klienci, którzy zdecydują się na LUKAS Konto Klasyczne lub LUKAS e-Konto PLUS mają do wyboru - otrzymanie upominku lub bezpłatne prowadzenie konta przez pół roku. Warunkiem udziału w tych promocjach jest zadeklarowanie przelewu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1 tys. zł. Dodatkowo należy złożyć wniosek o kartę Visa Electron.

O kampanii klienci dowiedzą z reklam w prasie, radiu oraz internecie.

[1] Dane Głównego Urzędu Statystycznego

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook