29 szans na podwojenie oszczędności w Credit Agricole

Loterią depozytową Credit Agricole zachęca do oszczędzania. W ciągu trzech miesięcy Klienci będą mogli wygrać prawie półtora miliona zł.

Bank Credit Agricole przygotował loterię depozytową, w której wylosowani klienci otrzymają równowartość oszczędności, które zgromadzili w banku. Promocja obejmuje środki na Rachunkach Oszczędzam, polisach oszczędnościowych Antidotum PRO oraz lokatach terminowych. Aby wziąć w niej udział, wystarczy mieć w przeddzień losowania 1 tysiąc zł. łącznie na wskazanych produktach lub jednym z nich.

Każdemu zwycięzcy bank wypłaci drugie tyle pieniędzy, ile w nim zaoszczędził, jednak nie więcej niż 50.000 zł. Łączna pula nagród to prawie 1,5 miliona zł, czyli prawie 100 razy więcej niż wynosi średnie saldo oszczędności na produktach uwzględnionych w loterii.

Wygrywa się wprawdzie tylko raz, ale za to codziennie można przybliżać swoją szansę na większą wygraną, poprzez deponowanie w banku nowych środków. Do loterii, w każdym momencie jej trwania, mogą przystąpić obecni i nowi Klienci. Bank wymaga od nich tylko wyrażenia zgody na udział w promocji. Formularz zgłoszeniowy udostępnił w placówce bankowej, za pośrednictwem infolinii lub stronie internetowej. Losowania odbędą się między 28 maja a 9 sierpnia 2012 r. Początkowo bank będzie losował codziennie, a następnie raz w tygodniu. Łącznie wyłoni 29 osób, którym podwoi oszczędności.

- Loteria ma zwrócić uwagę Klientów przede wszystkim na atrakcyjną ofertę naszych depozytów. Chcemy pokazać, że jesteśmy bankiem, w którym warto oszczędzać. Wiemy, że Polacy lubią loterie i chętnie biorą w nich udział ze względu na emocje towarzyszące takiej zabawie. Liczymy, że dzięki loterii zainteresujemy naszą ofertą również tych, którzy dotychczas nie korzystali z naszych produktów. Takie mechanizmy promocji budują, naszym zdaniem, lojalność Klientów, na czym nam najbardziej zależy - mówi Tomasz Geburczyk, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientami w Credit Agricole Bank Polska.

Bank chce przekonać Klientów do oszczędzania u siebie również podwyższając oprocentowanie wybranych lokat elastycznych (dynamicznych). Zmiana dotyczy depozytów zakładanych na 12 miesięcy - oprocentowanie wynosi 5,30 proc. Kolejna modyfikacja obejmuje Zyskowny Duet, w opcji podziału środków 50 proc. na lokacie i 50 proc. na fundusz inwestycyjny - oprocentowanie lokaty 3-miesięcznej wyniesie 8 proc., natomiast w opcji podziału środków 70 proc. na lokacie i 30 proc. na fundusz inwestycyjny, oprocentowanie lokaty wyniesie 6,13 proc. Po terminie zapadalności lokaty odnowią się automatycznie z oprocentowaniem standardowej lokaty terminowej.

Klienci w banku Credit Agricole mogą zakładać lokaty terminowe na 30, 60, 90, 180 lub 270 dni albo 1, 2, 3 lata. Oprocentowanie wynosi do 5,4 proc. Oprocentowanie wybranych lokat terminowych rośnie do 5,7 proc. (Lokata z Plusem), jeśli Klient zasila regularnie swoje konto w banku. Minimalna wartość każdej lokaty to 1 tysiąc złotych.

W loterii brane są pod uwagę wszystkie depozyty terminowe niezależnie od oprocentowania czy czasu trwania. Oznacza to, że bank uwzględnia również Lokatę z Plusem czy część Zyskownego Duetu. W przypadku Rachunku Oszczędzam, Klient może założyć ich 5. Jeden a nich ma kwartalną kapitalizację odsetek, pozostałe dzienną. Oprocentowanie waha się od 3,5 do 4,05 proc.
Trzecim produktem objętym loterią jest roczna polisa oszczędnościowa Antidotum PRO. Aby skorzystać z tego ubezpieczenia w formie lokaty terminowej, Klienci muszą dysponować min. kwotą składki 1 tysiąc zł. Wskaźnik ubezpieczeniowy wynosi 4,86 proc. i odpowiada lokacie rocznej o stałym oprocentowaniu 6 proc.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook