Credit Agricole ponownie spłaca kredyty klientów

Credit Agricole Bank Polska już od 12 listopada zaprasza do udziału w loterii "Spłacimy Twój kredyt". Przez 5 tygodni klienci będą mogli wylosować nagrody o łącznej, maksymalnej wartości prawie 1,4 miliona złotych.

Każdy klient, który od 12 listopada do 15 grudnia września zdecyduje się wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole może uczestniczyć w zorganizowanej przez bank loterii. Nagrodą jest spłata zaciągniętego w promocji kredytu wraz z jego kosztami. Maksymalna wysokość spłaty wynosi 50 tysięcy złotych.

Klient zgłasza udział w loterii tylko raz, ale wygrać może tyle razy, ile zawarł umów kredytowych w okresie obowiązywania promocji. Losowania będą odbywać się w każdy dzień roboczy, począwszy od 15 listopada aż do 19 grudnia 2012 r. W sumie 25 osób może wygrać spłatę kredytu.

- Kredyty gotówkowe cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy zazwyczaj więcej wydajemy - mówi Ewelina Wójcikiewicz-Skrzypczak, segment manager w Credit Agricole Bank Polska, odpowiedzialna za organizację loterii. - Organizując kolejną loterię "Spłacimy Twój kredyt" chcemy pomóc naszym klientom w realizacji ich planów, ale także podziękować za wybór naszego produktu. Myślę również, że wygrana w loterii byłaby dodatkowym miłym świątecznym prezentem.

Promocji Spłacimy Twój kredyt towarzyszy telewizyjna kampania Kredytu prostoliczonego. Spot nawiązuje do poprzedniej edycji loterii i pokazuje radość wygranej klientów banku. Zachęca w ten sposób, już w świąteczno-zimowej scenerii, do wzięcia udziału w kolejnej edycji. Film reklamowy utrzymany jest w konwencji najnowszej kampanii wizerunkowej z Juliette Binoche.

Kredyt prostoliczony Credit Agricole Bank Polska otrzymał w tym roku statuetkę Złotego Bankiera w kategorii "Najlepszy kredyt gotówkowy" w trzeciej edycji plebiscytu zorganizowanego przez portal Bankier.pl oraz PayU S.A.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook