Credit Agricole zaprasza do sklepów RTV EURO AGD

Posiadacze kart Credit Agricole, którzy wybiorą się do końca roku na zakupy w sieci sklepów RTV EURO AGD otrzymają 10 proc. rabat. Promocją objęty jest mały sprzęt AGD, konsole do gier, gry na PC i konsole oraz zabawki.

Z myślą o swoich klientach, którzy poszukują prezentów pod choinkę, a jednocześnie szukają okazji cenowych, bank - wspólnie z siecią sklepów RTV EURO AGD - przygotował specjalną ofertę w Klubie Rabatowym. Osoby płacące kartami Credit Agricole od 14 do 31 grudnia otrzymają 10 proc. zniżkę przy zakupie konsoli XBOX 360, PLAYSTATION, NINTENDO, gier na PC lub konsole, małego AGD, a także zabawek.

Wybór dotyczy produktów najchętniej kupowanych pod choinkę. - mówi Tomasz Siedlecki, dyrektor marketingu RTV EURO AGD. - Mamy nadzieję, że będzie to dodatkowy prezent przed Świętami dla klientów.

Klienci banku otrzymają w tym czasie także wyższe - niż w ofercie standardowej - rabaty (nawet do 25 proc.) u wybranych partnerów Klubu (m.in. Answear.pl i Drewniaczek.pl).

Jak podkreśla Aldona Pojda-Niedźwiedź, manager zespołu rozwoju Klubu Rabatowego - Końcówka roku to okres, w którym szczególnie chętnie obdarowujemy naszych bliskich prezentami. Dlatego - wspólnie z naszymi partnerami -przygotowujemy w tym czasie specjalne promocje, dzięki którym nasi klienci mogą kupować podarunki w atrakcyjnych cenach.
Klub Rabatowy Credit Agricole Bank Polska obejmuje w tej chwili ponad 8 300 punktów handlowo - usługowych i jest największym programem tego typu w kraju. Klub współpracuje z partnerami różnych branż. Są to duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4f, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), ale także lokalne sklepy, dostępne w miejscu zamieszkania klientów, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji banku. Klub Rabatowy to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać, zarówno przy okazjonalnych jak i codziennych zakupach w ulubionych sklepach lokalnych. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Dodatkowo klienci mogą korzystać ze specjalnych ofert, przygotowanych z myślą o ich potrzebach, dostępnych podczas specjalnych akcji promocyjnych. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze, wydawane przez Credit Agricole Bank Polska.

Tym, którzy planują większe wydatki i potrzebują na nie dodatkowych środków, bank przypomina o możliwości spłacania zadłużenia powstałego na karcie kredytowej w ratach. Dzięki Planowi Spłat Ratalnych oprocentowanie kredytu jest tańsze niż w przypadku spłaty karty kredytowej po upływie okresu bezodsetkowego. Jest to również rozwiązanie wygodne, gdyż nie wymaga od klienta czekania na decyzję kredytową, przedstawianie dokumentów w banku, ani sprawdzania, czy w danym sklepie obowiązuje system ratalny. Planem Spłat Ratalnych posiadacze kart kredytowych Credit Agricole mogą objąć dowolny zakup lub kilka transakcji na łączną kwotę co najmniej 300 zł, a zadłużenie mogą rozłożyć w przypadku kart z segmentów Gold i Silver: na 6, 10, 12, 18 i 24 raty, a kart z segmentu Standard: na 3, 6, 9, 12 lub 24 raty. Aby skorzystać z Planu Spłat Ratalnych, wystarczy skontaktować się z infolinią banku 801 33 11 11 i poinformować konsultanta o chęci rozłożenia zadłużenia na raty.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook