Daj się wylosować Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska już od 16 lipca zaprasza do udziału w loterii "Płać kartą i wygrywaj". Przez 9 tygodni klienci będą mogli wylosować nagrody o łącznej wartości ponad 80 000 złotych.

Do posiadaczy kart Credit Agricole, którzy pomiędzy 16 lipca a 16 września dokonają płatności bezgotówkowej na kwotę minimum 20 złotych, a wcześniej zarejestrują się na stronie banku, może uśmiechnąć się szczęście. W kolejne piątki - przez 9 tygodni trwania loterii "Płać kartą i wygrywaj" - Credit Agricole wylosuje spośród klientów, którzy zapłacili kartami banku w dowolnym miejscu, 7 szczęśliwców. Otrzymają oni kartę podarunkową do sieci RTV EURO AGD o wartości 1000 złotych każda. Dodatkowo - raz w tygodniu - bank rozlosuje 2 karty podarunkowe o wartości 1000 złotych każda, spośród płatności wykonanych tylko w sklepach RTV EURO AGD.

Chcemy zachęcać klientów do dokonywania płatności bezgotówkowych i mamy nadzieję, że nasza loteria "Płać kartą i wygrywaj" jest dobrym sposobem, aby ten cel osiągnąć. Najaktywniejsi klienci mogą liczyć na przychylność fortuny, gdyż większa liczba transakcji oznacza większą szansę na wygraną - mówi Olga Szczepaniak, Manager ds. Animacji Kart Kredytowych w Credit Agricole Bank Polska.

Posiadacze kart Credit Agricole, mają szansę wygrać w loterii, ale także mogą zapłacić mniej za swoje zakupy. Specjalne kupony rabatowe do wykorzystania w sklepach RTV EURO AGD klienci mogą otrzymać m.in. w placówkach banku. Dzięki temu kupując wybrane produkty AGD czeka ich 10 proc. rabat przy kasie.

Wszystkie osoby mające karty płatnicze Credit Agricole przez cały rok mogą korzystać ze zniżek w programie "Klub Rabatowy Credit Agricole", który jest największy w kraju i oferuje rabaty już w ponad 7000 punktów. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. Żabka, Yves Rocher, Monnari, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), jak i mali lokalni przedsiębiorcy, co jest wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

W promocji "Płać kartą i wygrywaj" biorą udział następujące karty płatnicze: Credit Agricole Visa Gold, Mastercard Gold, Visa Silver, Mastercard Silver, Visa Standard, Maxima, Visa Castorama, Visa E.Leclerc, Mastercard Tesco, Mastercard Alsolia, Mastercard RTV Euro AGD, Visa Electron, Visa 1 Konto, Visa 1 Konto Euro26. Lista sklepów RTV EURO AGD, w których można zrealizować nagrody w postaci karty podarunkowej dostępna jest na stronie www.euro.com.pl. Regulamin loterii "Płać kartą i wygrywaj" znajduje się na stronach www.credit-agricole.pl oraz w placówkach banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook