Media Markt MasterCard PayPass - nowa karta partnerska Credit Agricole Bank Polska

Od 20 stycznia, klienci sieci sklepów Media Markt - lidera sprzedaży elektroniki w Polsce i Europie - mogą ubiegać się o zbliżeniową kartę kredytową Media Markt Mastercard PayPass. Nowa karta wydawana jest we współpracy z Credit Agricole Bank Polska i oferuje swoim użytkownikom szereg korzyści.

Posiadacze karty kredytowej Media Markt Mastercard PayPass mogą czerpać przyjemność z bezgotówkowych zakupów w sklepach Media Markt w całej Polsce. Karta umożliwia nie tylko dostęp do wielu przywilejów oferowanych przez sieć sklepów Media Markt, ale zapewnia także wygodę i oszczędność czasu, jaką uzyskuje się dzięki płatnościom w technologii zbliżeniowej.

Jak podkreśla Robert Jakoniuk, członek zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.: - Sieć Media Markt jest liderem rynku elektronicznego w Polsce i w Europie, dlatego cały czas pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą nam jeszcze pełniej i efektywniej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Mamy nadzieję, że karta kredytowa z naszym logo będzie dla nich doskonałym narzędzie do sfinansowania marzeń, zarówno tych małych, jak i całkiem dużych.

Karta kredytowa Media Markt Mastercard PayPass umożliwia w coraz większej ilości sklepów na terenie Polski dokonywanie zakupów bez podawania karty sprzedawcy niezależnie, od kwoty. Wystarczy tylko zbliżyć kartę do terminala. Do kwoty 50 zł transakcje nie wymagają autoryzacji. Po przekroczeniu tego limitu należy potwierdzić transakcję wpisując kod PIN.

- Oferowanie prostych i funkcjonalnych rozwiązań finansowych dostępnych dla każdego jest jednym z najważniejszych celów naszej firmy. Mamy nadzieję, że klienci sieci Media Markt szybko docenią funkcjonalność i wygodę, jaką gwarantuje posiadanie karty kredytowej Media Markt Mastercard PayPass. Wierzymy, że dzięki niej bezgotówkowe dokonywanie zakupów będzie jeszcze bardziej przyjemne - mówi Sebastian Krzyk szef departamentu sieci akceptacji Polskiego Oddziału Mastercard Europe.

Karta kredytowa Media Markt Mastercard PayPass jest dostępna w 22 sklepach Media Markt. Zapewnia szereg przywilejów, takich jak: darmowy kredyt na karcie, nawet do 54 dni, dogodne raty, które można rozłożyć na 6,10,12,18 lub 24 miesiące, a także bogaty pakiet ubezpieczeń. Posiadacze tej karty mogą wnioskować o limit do 20 tys. złotych oraz mają dostęp do swojego rachunku przez internet i telefon. Kartę można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta wykazując minimum 450 złotych dochodu. Opłata roczna za kartę wynosi 40 zł, ale w ofercie promocyjnej, po dokonaniu 3 transakcji bezgotówkowych, klient otrzymuje zwrot kosztów jej wydania.

Grzegorz Biskup - product Manager w Credit Agricole Bank Polska - podkreśla, że Credit Agricole Bank Polska ma bogate doświadczenie w wydawaniu kart co-brandowych. Znajomość specyfiki polskiego rynku pozwala nam na przygotowanie - we współpracy z naszymi partnerami - atrakcyjnych ofert, z których klienci chętnie korzystają. Jesteśmy przekonani, że karta kredytowa Media Markt Mastercard PayPass przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom elektroniki.

Więcej informacji na temat karty kredytowej Media Markt Mastercard PayPass znajduje się na stronie:
http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/karty/karty-partnerskie/karta-media-markt-mastercard

Informacje na temat technologii Mastercard PayPass oraz sieci jej akceptacji można znaleźć na stronie internetowej www.paypass.pl

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook