Wielkanocne rabaty z kartami Credit Agricole

Czekoladki w delikatesach Alma, a także zniżki w sklepach La Passion du Vin oraz home&you otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych bank przygotował z partnerami Klubu Rabatowego specjalną ofertę.

Najnowsza promocja Credit Agricole skierowana jest do wszystkich posiadaczy kart debetowych i kredytowych banku, którzy pomiędzy 19 marca a 7 kwietnia wybiorą się na przedświąteczne zakupy. Będą on mogli skorzystać nie tylko z atrakcyjnych rabatów, a także - dokonując zakupów u wybranych partnerów klubu - otrzymać słodkie podarunki.

Smakosze mogą skorzystać ze specjalnej oferty delikatesów Alma. Płatności kartami Credit Agricole nagrodzone będą czekoladkami. Z kolei koneserów wykwintnych smaków z pewnością zainteresuje propozycja La Passion du Vin, gdzie klienci Credit Agricole otrzymają aż 25 proc. zniżkę.

Natomiast salony wyposażenia wnętrz home&you przygotowały ofertę rabatową (ważną od 24 marca) dla tych, którzy chcą zadbać o wiosenny wystrój swojego mieszkania lub domu.

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Credit Agricole oferuje możliwość korzystania przez klientów ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok oraz z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas specjalnych akcji, np. sezonowych.

Klub rabatowy Credit Agricole Bank Polska obejmuje w tej chwili 6 500 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Klub współpracuje z partnerami reprezentującymi różne branże. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. Żabka, Yves Rocher, Monnari, RTV EURO AGD, 4f, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), jak i mali lokalni przedsiębiorcy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących udział w marcowej promocji dostępna jest na stronach Klubu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook