100 tysięcy osób chce dostać drugą pensję!

Już 100 tysięcy klientów zgłosiło swój udział do loterii "Podwajamy Twoje wynagrodzenie" zorganizowanej przez Credit Agricole.

Bank Credit Agricole, chcąc podziękować klientom za aktywne korzystanie z konta, przygotował loterię, w której mogą oni wygrać równowartość swojej pensji do maksymalnej wysokości 10 tysięcy złotych. Chęć udziału w zabawie, która trwa od połowy sierpnia bieżącego roku, zgłosiło już ponad 100 tysięcy osób. Pula dotychczas wypłaconych nagród wyniosła w 34 losowaniach już także ponad 100 tysięcy złotych.

Klienci mają jeszcze 29 szans na wygranie równowartości swojego wynagrodzenia przelewanego na konto w Credit Agricole. Wystarczy, że wypełnią formularz zgłoszeniowy w placówce, na stronie www lub poprzez Contact Center. Losowania odbywają się codziennie w dni robocze do 16 grudnia włącznie. Informacje o zwycięzcach (data losowania, imię zwycięzcy, miasto i kwota) publikowane są na stronie www i w placówkach bankowych.

Dodatkowo bank zdecydował się przedłużyć do końca tego roku ofertę specjalną dla osób aktywnie korzystających z kont. Klienci, którzy otworzą konto z deklaracją wpływu wynagrodzenia (minimum 1500 zł), lub którzy na już posiadany w Credit Agricole rachunek zaczną przelewać wynagrodzenie, Credit Agricole nadal proponuje zwrot 10% opłat za rachunki (telewizja, telefon oraz Internet). Natomiast aktywnym użytkownikom kont, którzy wezmę kredyt gotówkowy, bank zwróci część kosztów.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook