Bezpiecznie w podróży z Klubem Rabatowym i AXA

Klub Rabatowy Credit Agricole wspólnie z AXA TUiR oferują posiadaczom kart płatniczych banku 10 proc. zniżkę na ubezpieczenia turystyczne AXA Travel.

Klienci Credit Agricole mogą skorzystać z trzech rodzajów pakietów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie Travel przeznaczone jest dla wyjeżdżających za granicę w celach służbowych lub prywatnych. Travel Sport to z kolei propozycja dla osób aktywnych, uprawiających amatorsko lub zawodowo różne dyscypliny sportu, w tym także te wysokiego ryzyka (np. nurkowanie, rafting, myślistwo) oraz sporty ekstremalne (m.in. skoki ze spadochronem i paralotniarstwo). Natomiast ostatni pakiet umożliwia ubezpieczenie się od kosztów związanych z koniecznością anulowania biletu lotniczego z powodu m.in. nieszczęśliwego wypadku i nagłego zachorowania. Ubezpieczenie pokrywa koszty biletu do równowartości 1000 EUR.

Aby skorzystać ze zniżki oferowanej w Klubie Rabatowym Credit Agricole, wystarczy wejść na stronę Klubu, pobrać specjalny kod promocyjny dedykowany posiadaczom kart płatniczych banku, następnie odwiedzić stronę www.axatravel.pl, na niej wypełnić wniosek, a na koniec w odpowiednim miejscu wpisać pobrany ze strony Klubu Rabatowego kod.

Klub Rabatowy obejmuje w tej chwili ponad 8 800 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4), jak również lokalne sklepy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook