Bezpiecznie w podróży z Klubem Rabatowym i AXA

Klub Rabatowy Credit Agricole wspólnie z AXA TUiR oferują posiadaczom kart płatniczych banku 10 proc. zniżkę na ubezpieczenia turystyczne AXA Travel.

Klienci Credit Agricole mogą skorzystać z trzech rodzajów pakietów ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie Travel przeznaczone jest dla wyjeżdżających za granicę w celach służbowych lub prywatnych. Travel Sport to z kolei propozycja dla osób aktywnych, uprawiających amatorsko lub zawodowo różne dyscypliny sportu, w tym także te wysokiego ryzyka (np. nurkowanie, rafting, myślistwo) oraz sporty ekstremalne (m.in. skoki ze spadochronem i paralotniarstwo). Natomiast ostatni pakiet umożliwia ubezpieczenie się od kosztów związanych z koniecznością anulowania biletu lotniczego z powodu m.in. nieszczęśliwego wypadku i nagłego zachorowania. Ubezpieczenie pokrywa koszty biletu do równowartości 1000 EUR.

Aby skorzystać ze zniżki oferowanej w Klubie Rabatowym Credit Agricole, wystarczy wejść na stronę www.klubrabatowy.pl, pobrać specjalny kod promocyjny dedykowany posiadaczom kart płatniczych banku, następnie odwiedzić stronę www.axatravel.pl, na niej wypełnić wniosek, a na koniec w odpowiednim miejscu wpisać pobrany ze strony Klubu Rabatowego kod.

Klub Rabatowy obejmuje w tej chwili ponad 8 800 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4), jak również lokalne sklepy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na stronach www.klubrabatowy.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook