Credit Agricole proponuje swoim klientom Pakiet Życie

Wyniki badań przeprowadzonych przez Ipsos1 w ubiegłym roku pokazały, że Polacy tylko na poziomie deklaratywnym są zabezpieczeni przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń, a w wypadku ich wystąpienia nie mieliby środków finansowych, które pomogłyby im sobie z nimi poradzić. Bank Credit Agricole, chcąc zachęcić Polaków do zmiany postawy, przygotował dla swoich klientów oferty Pakiet Życie.

Grupowe ubezpieczenie Pakiet Życie to trzy ubezpieczenia, zapewniające ochronę życia i zdrowia, które bank oferuje swoim klientom we współpracy z CALI Europe S.A., Oddział w Polsce - spółką także należącą do Grupy Crédit Agricole. W skład Pakietu Życie, którego koszt wynosi już od złotówki dziennie, wchodzą Ubezpieczenie na Życie, zapewniające bezpieczeństwo finansowe bliskich klienta w przypadku jego śmierci, Ubezpieczenie na wypadek Poważnego Zachorowania, gwarantujące wsparcie w sytuacji zdiagnozowania ciężkiej choroby oraz Ubezpieczenie na wypadek Hospitalizacji, gdy m.in. z powodu nieszczęśliwego wypadku lub choroby konieczny jest pobyt w szpitalu.

Możliwość skorzystania z Pakietu Życie bank oferuje posiadaczom swoich kont osobistych w wieku od 18 do 65 lat. Credit Agricole nie wymaga od osób chcących z niego skorzystać żadnych badań lekarskich. Świadczenia z tytułu posiadanego ubezpieczenia w całości przekazywane są uprawnionym - nie podlegają opodatkowaniu z tytułu podatku dochodowego. W przypadku zgonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku suma ubezpieczenia jest podwajana. O atrakcyjności Pakietu Życie decyduje także jego elastyczna konstrukcja, dzięki której klient może zmieniać sumę oraz zakres posiadanego ubezpieczenia, a także częstotliwość opłat zgodnie ze swoimi potrzebami oraz aktualnymi możliwościami finansowymi. Ubezpieczony ma także prawo do rezygnacji w każdym momencie z całości lub części pakietu.

Wrodzony optymizm Polaków sprawia, że łatwo zapominamy o tym, że może nam się przydarzyć coś złego. Chcemy przypomnieć naszym klientom, że warto pomyśleć zawczasu o zabezpieczeniu siebie i swojej rodziny przed finansowymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń, które często zmieniają nasze życie. Pakiet Życie jest w tej chwili jednym z niewielu grupowych ubezpieczeń dostępnych na rynku, oferujących tak szerokie spektrum ochrony oraz wysokie limity ubezpieczeń za tak niewielką ceną - mówi Ida Radlak, manager zespołu ubezpieczeń w banku Credit Agricole.

Szczegóły na temat produktu ubezpieczeniowego Pakiet Życie dostępne są na stronach www.credit-agricole.pl oraz pod numerem infolinii 801 33 11 11.

1 Ipsos to międzynarodowa grupa badawcza obecna w 84 krajach specjalizująca się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii. Badanie "Obserwatorium trendów" zostało przeprowadzono na zlecenie Crédit Agricole Assurances metodą ankietową pomiędzy 2 a 15 maja 2012 r. wśród 7.245 Europejczyków (około 1,000 osób w każdym z krajów, stanowiących reprezentatywną próbę populacji w danym kraju).

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook