Credit Agricole zachęca panie do chwili relaksu w SPA

Do 10 marca specjalne zniżki m.in. w sklepach Yves Rocher, Organique, Ravel, Top Secret, Taranko oraz Batycki otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska. Bank przygotował z partnerami Klubu Rabatowego marcową promocję pod hasłem "W Dzień Kobiet należy Ci się relaks".

Najnowsza oferta Klubu Rabatowego Credit Agricole skierowana jest przede wszystkim do kobiet. Bank zachęca je, aby 8 marca - w dniu swojego święta, pomyślały o swoich przyjemnościach i zadbały o urodę. Dlatego zaprasza do odwiedzenia strony Klubu , na której panie, a także panowie, chcący sprawić przyjemność swoim partnerkom, mogą znaleźć listę aż 250 salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA, biorących udział w akcji "W Dzień Kobiet należy Ci się relaks". Zaproponowane posiadaczom kart Credit Agricole zniżki na zabiegi pielęgnacyjne sięgają nawet
30 proc.

Bank nie zapomniał również o mężczyznach, którzy wolę klasyczne upominki i chcieliby z okazji Dnia Kobiet obdarować swoje wybranki kwiatami lub słodkim prezentem. Do nich Credit Agricole zwraca się z apelem "Zaskocz ją czymś wyjątkowym w Dzień Kobiet", oferując m.in. 12 proc. zniżki w Poczcie Kwiatowej i 20 zł rabatu w Kwiatowym Ogrodzie oraz produkty Chocolissimo z 15 proc. rabatem.

Amatorów prezentów, wzbogacających kolekcję ubrań obdarowanego, może zainteresować 15 proc. zniżka w sklepach Ravel i Top Secret oraz Taranko, w których mogą nabyć odzież o 5 proc. taniej. Kupując dodatki u Batyckiego, klienci zapłacą 10 proc. mniej. Przy zakupach kosmetyków marki Organique, posiadacze kart Credit Agricole otrzymają 5 proc. rabat, a decydując się na nabycie dwóch produktów od Yves Rocher może on sięgnąć nawet 40 proc, na drugi produkt.
Akcja trwa do 10 marca. Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących
w niej udział dostępna jest na stronach Klubu Rabatowego.

Klub Rabatowy Credit Agricole Bank Polska obejmuje w tej chwili ponad 8 700 punktów handlowo - usługowych i jest największym programem tego typu w kraju. Klub współpracuje z partnerami różnych branż. Są to duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4f, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), ale także lokalne sklepy, dostępne w miejscu zamieszkania klientów, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji banku. Klub Rabatowy to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych
i jednocześnie oszczędzać, zarówno przy okazjonalnych jak i codziennych zakupach w ulubionych sklepach lokalnych. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie własne karty płatnicze, wydawane przez Credit Agricole Bank Polska.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook