Credit Agricole zaprasza w bezpieczną podróż

Credit Agricole Bank Polska proponuje klientom posiadającym lub otwierającym konto, ubezpieczenie turystyczne "Pewna podróż" w promocyjnej cenie 5 złotych za cały okres ubezpieczeniowy trwający od momentu zakupu ubezpieczenia do końca czerwca 2013 r. Jest to szczególnie interesująca oferta dla osób planujących wyjazdy turystyczne w pierwszej połowie tego roku, gdyż standardowa rynkowa stawka za podstawowe tygodniowe ubezpieczenie podróżne wynosi ok. 35 zł.

Najnowsza promocja banku skierowana jest zarówno do klientów posiadający dowolny rachunek bieżący, jak i do tych, którzy otworzą go w placówkach Credit Agricole do 30.04.2013 r. Ubezpieczenie Pewna Podróż kosztuje w promocyjnie cenie 5 zł i obejmuje ochronę podczas podróży krajowych, zagranicznych, a także amatorskiego uprawiania sportów w zakresie kosztów leczenia, transportu i hospitalizacji, NNW, OC, ubezpieczenia bagażu podróżnego oraz pomocy w trakcie podróży. Ubezpieczenie jest aktywne od momentu zakupu do 30.06.2013 r.

Jak podkreśla Grzegorz Gaicki, segment manager w departamencie zarządzania klientami Credit Agricole Bank Polska: - Polacy coraz chętniej podróżują i to nie tylko w okresie sezonu urlopowego, ale także w trakcie weekendów. To właśnie z myślą o klientach, którzy lubią spędzać aktywnie czas przygotowaliśmy naszą nową promocję. Ubezpieczenia Pewna Podróż jest także dodatkowym bonusem, jaki proponujemy dotychczasowym i nowym posiadaczom naszych kont.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w placówkach banku, na stronie www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/konto-z-ubezpieczeniem oraz pod numerem infolinii
801 33 11 11.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook