Kolejna odsłona Kredytu Prostoliczonego w Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska proponuje klientom zastrzyk dodatkowej gotówki w postaci Kredytu Prostoliczonego.

Odpowiadając na potrzeby klientów, którzy lubią jasne reguły i nie chcą tracić czasu na liczenie oprocentowania, prowizji i innych opłat kredytowych, Credit Agricole oferuje kredyt gotówkowy. Wyjątkowość Kredytu Prostoliczonego polega na jego prostocie i przejrzystej komunikacji kosztów kredytu.

Osobom zainteresowanym skorzystaniem z Kredytu Prostoliczonego, które jednocześnie posiadają w Credit Agricole konto lub zdecydują się na jego założenie, bank dodatkowo obniży koszt kredytu.

Ciekawym rozwiązaniem z punktu widzenia klientów banku jest również to, że aby podpisać umowę kredytową nie muszą udawać się do placówki. Wystarczy, że skontaktują się z bankiem poprzez infolinię lub stronę www, a doradca bankowy odwiedzi ich w dogodnym dla nich miejscu.

Promocja Kredytu Prostoliczonego w mediach obejmie działania w internecie: kampanię na portalach partnerów TotalMoney, Money i Bankier.pl z wykorzystaniem banerów. Materiały BTL (plakaty, hangery i ulotki) pojawią się we wszystkich placówkach bankowych (partnerskich i biurach kredytowych. Nie zabraknie również folii reklamowych na witrynach oddziałów. Bank będzie zachęcać klientów do skorzystania z oferty także poprzez mailing i kontakt telefoniczny.

Szczegółowe informacje o produkcie dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl oraz pod numerem infolinii: 801 33 00 11.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook