Majowe rabaty w Klubie Rabatowym

Zniżki w sklepach RTV EURO AGD, 4F i Trygon Sport otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole. Bank razem z partnerami Klubu Rabatowego zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji.

Klienci, którzy wybiorą się pomiędzy 22 kwietnia a 31 maja na zakupy do sklepów RTV EURO AGD, za które zapłacą kartami z logo CA, otrzymają 10 proc. rabat. Promocją objęta jest sprzedaż telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, konsoli do gier i aparatów fotograficznych. Bank z partnerami Klubu Rabatowego oferuje w tym czasie także 5 proc. zniżki na cały asortyment w sieciach 4F i Trygon Sport.

Klub Rabatowy obejmuje w tej chwili ponad 8 800 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4), jak również lokalne sklepy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji Credit Agricole Bank Polska.

Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących udział w majowej promocji dostępne są na stronach Klubu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook