Mieszkania się spełniają z bankiem Credit Agricole

Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to najnowsza propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe. Promocja kredytu hipotecznego 3x0 potrwa do 30 czerwca 2013 r.

Credit Agricole stawia kolejny ważny krok na drodze do rozwoju bankowości uniwersalnej. Pod koniec ubiegłego roku wprowadził do swojej oferty pakiety kont PROSTOoszczędzających, natomiast w tym roku chce pozyskać klientów zainteresowanych kredytami hipotecznymi. Od dłuższego czasu ceny nieruchomości spadają, co powoduje, że zwiększa się gotowość klientów do zakupów tak na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Jest to zatem sprzyjający moment na zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego, zwłaszcza że na korzyść kupujących przemawiają również niskie stopy procentowe. Dlatego bank - zgodnie ze swoim motto "Prosto i z sensem" - przygotował promocję 3x0. Klienci nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu, nie poniosą kosztów związanych z wyceną nieruchomości, a gdy zechcą wcześniej spłacić zaciągnięty kredyt, to również z tego tytułu nie zapłacą prowizji.

Przeprowadzone przez nas badania pokazały, że brak opłat za udzielenie kredytu, wycenę nieruchomości oraz wcześniejszą spłatę kredytu są - dla osób zainteresowanych znalezieniem finansowania na zakup własnego M - kluczowymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji o wyborze oferty danego banku. Na kolejnym miejscu uplasowała się niska marża. Właśnie tak przygotowaliśmy naszą ofertę.- mówi Jędrzej Marciniak, członek zarządu banku Credit Agricole.

W promocji bank proponuje klientom również: marże od 0,90% do 1,55% w ofertach specjalnych, refinansowanie poniesionych wcześniej wydatków, wygodny okres spłaty - nawet do 35 lat, wakacje kredytowe, czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty raz w roku, karencję w spłacie kapitału do 24 miesięcy, wybór dogodnej formy spłaty (w ratach równych bądź malejących), a także pakiet ubezpieczeń związanych z kredytem i nieruchomością.

Warunkiem skorzystania z ofert promocyjnej 3x0 jest złożenie wniosku o udzielnie kredytu w okresie jej obowiązywania, a więc do 30.06.2013 r.
Dodatkowo każdy klient, który podpisze z bankiem umowę kredytową, otrzyma certyfikat z możliwością przekazania go wybranej przez niego osobie. Jeśli obdarowany certyfikatem złoży do końca roku wniosek o udzielenie kredytu mieszkaniowego, wtedy otrzyma go na warunkach obowiązujących w promocji 3x0.
Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach oraz na infolinii banku - 19 019.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook