Największy Klub Rabatowy w Polsce zaprasza na przedświąteczne zakupy

Dwa lata po debiucie Klubu Rabatowego Credit Agricole liczba punktów handlowo - usługowych, gdzie klienci banku mogą dokonać zakupu ze zniżką, przekroczyła 10 000. Tym samym - zgodnie z zapowiedziami banku z 2011 r. - stał się on największym programem tego typu w kraju. Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia Klub Rabatowy zachęca do skorzystania z przedświątecznych promocji.

Klub Rabatowy współpracuje z partnerami z różnych branż. Są to zarówno duże, ogólnopolskie firmy (m.in. RTV EURO AGD, Żabka, Fresh Market, 4f, Yves Rocher, Zallando, Monnari, TOP-SECRET, Stena Line, Komputronik, AXA), jak i te działające na rynkach lokalnych, co jest unikalną propozycją w skali kraju. Klub Rabatowy umożliwia bowiem uzyskanie zniżek w miejscu zamieszkania klientów - w sklepie spożywczym za rogiem, ulubionym pubie, restauracji, a także w salonie fryzjerskim, czy kosmetycznym. Lista partnerów dostępna jest na stronach Klubu. Dodatkowo Credit Agricole oferuje klientom możliwość korzystania nie tylko ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok, ale również z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas akcji sezonowych.

Aktualnie bank proponuje tym, którzy poszukują prezentów pod choinkę, a jednocześnie szukają okazji cenowych, skorzystanie z promocji pod hasłem "Przed Świętami zrób zakupy z rabatami". Do 24 grudnia specjalnie zniżki czekają na klientów banku m.in. w sieciach sklepów Yves Rocher, Żabka, Fresh Market oraz RTV EURO AGD, a także w sklepach internetowych Zalando, Limango, Fabryka.pl i Chocollisimo.

Jak podkreśla Aldona Pojda - Niedźwiedź, manager Zespołu Rozwoju Programu Rabatowego banku Credit Agricole - Z badań wynika, że niemal 40 proc. Polaków obdaruje swoich bliskich kosmetykami i książkami. Słodkie prezenty znajdą się pod co czwartą choinką, a odzież i obuwie pod co piątą. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw preferencjom zakupowym naszych klientów i zaproponować im specjalne rabaty w porozumieniu z tymi z naszych partnerów, którzy oferują właśnie taki asortyment. Mieliśmy duże pole do popisu, gdyż Klub Rabatowy Credit Agricole Bank Polska jest największym programem tego typu w kraju.

W najnowszej promocji przygotowanej przez Klub Rabatowy na wielbicieli kosmetyków czekają zniżki w sklepach Yves Rocher. Przy zakupach kosmetyków tej marki, właściciele kart płatniczych Credit Agricole uzyskają 20 proc. rabat na pierwszy produkt i 40 proc. na drugi.

Miłośnicy literatury również znajdą w ofercie Klubu Rabatowego coś dla siebie. Księgarnia internetowa Fabryka.pl oferuje 15 proc. rabat na książki i e-booki. Te ostatnie klienci banku mogą nabyć też w sklepie internetowym Woblink z 10 proc. zniżką, a sieć sklepów stacjonarnych Komputronik udziela posiadaczom kart płatniczych Credit Agricole 5 proc. rabat na tablety Ipad Air 16 GB.

Ci, którzy chcą swoim bliskim zrobić słodką niespodziankę, mogą skorzystać z propozycji Chocolissimo, gdzie czeka na nich 15 proc. rabat na ręcznie wykonane czekoladki świąteczne.

Amatorów prezentów, wzbogacających kolekcję ubrań i butów obdarowanego, z pewnością zainteresuje 40 zł zniżka u nowego partnera Klubu Rabatowego Credit Agricole - w sklepie internetowym Zalando, w którym można kupić odzież światowych marek. Zniżkę klienci otrzymają pod warunkiem złożenia zamówienia na kwotę powyżej 200 zł. Z kolei 20 zł rabat w sklepie internetowym Limango dostaną, gdy wydadzą 150 zł (w ofercie standardowej klienci banku mogą liczyć w Limango na zniżki sięgające 80 proc.).

Natomiast w sieci sklepów RTV EURO AGD klienci banku uzyskają 10 proc. zniżkę przy zakupie małego AGD. Dodatkowo osoby korzystające z zakupów na raty, otrzymają gwarancję dostawy sprzętu do domu w cenie 1 zł.

Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów, biorących udział w przedświątecznej promocji, dostępne są na stronach Klubu Rabatowego.

Klub Rabatowy to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać, zarówno przy okazjonalnych jak i codziennych zakupach w ulubionych sklepach lokalnych. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi ona natychmiastową korzyść. Dodatkowo klienci mogą korzystać ze specjalnych ofert, przygotowanych z myślą o ich potrzebach, dostępnych podczas specjalnych akcji promocyjnych. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook