Płać kartą Credit Agricole i zgarniaj nagrody

Credit Agricole zaprasza posiadaczy swoich kart kredytowych do udziału w konkursie, w którym mogą wygrać 3 iPady mini tygodniowo, a w finale MacBook’a Pro, iPhone’a 5 i iPad’a.

Do 28 kwietnia br. potrwa akcja promująca transakcje kartami kredytowymi , zorganizowana przez Credit Agricole. Co tydzień bank nagrodzi iPadami mini trzy osoby, które w danym tygodniu wykonają największą ich liczbę (minimalna kwota transakcji to 20 zł). Natomiast laureatami finału konkursu i szczęśliwymi posiadaczami MacBook’a Pro, iPhone’a 5 lub iPad’a zostaną trzy osoby, które dodatkowo najciekawiej odpowiedzą na pytanie: "Dlaczego warto płacić kartą kredytową?" i jednocześnie w czasie trwania konkursu dokonają przy jej użyciu płatności na łączną kwotę min. 500 zł.

W akcji biorą udział zarówno transakcje kartami Credit Agricole: Visa Gold, Silver, Standard, Maxima, E.Leclerc i Castorama oraz Mastercard Gold, Silver i Standard zrealizowane w sklepach, jak i wypłaty nimi z bankomatów dokonane między 4 marca a 28 kwietnia 2013 r. Posiadacze rachunków tych kart mogą zgłosić swój udział w konkursie w każdej placówce banku lub poprzez wypełnienie formularza on-line. Regulamin akcji "Korzystaj z karty i zgarniaj sprzęt Apple" dostępny jest na stronie www.credit-agricole.pl i w placówkach banku.

Płacąc kartą kredytową Credit Agricole klienci banku mogą wygrać sprzęt elektroniczny i jednocześnie korzystać z rabatów w Klubie Rabatowym . Obejmuje on w tej chwili ponad 8 700 sklepów i jest największym programem tego typu w kraju. Klub współpracuje z partnerami różnych branż. Są to duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, ubezpieczyciele: Liberty Direct i LINK4), a także lokalne sklepy, dostępne w miejscu zamieszkania klientów, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji banku. Klub Rabatowy to oferta przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą jak najefektywniej korzystać z kart płatniczych i jednocześnie oszczędzać zarówno przy okazjonalnych, jak i codziennych zakupach w ulubionych sklepach lokalnych. Program umożliwia otrzymywanie rabatów już w momencie dokonywania płatności kartą - rabat zostaje naliczony od razu przy kasie. Jest to sprawdzona formuła, lubiana przez posiadaczy kart, ponieważ przynosi natychmiastową korzyść. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie własne karty płatnicze, wydawane przez Credit Agricole Bank Polska.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook