Płać kartą Visa 1 Konto lub kartą Visa 1 Konto EURO26 i zgarniaj nagrody

Bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy internetowe i wypłaty za 0 złotych z ponad 3200 bankomatów w Polsce to podstawowe korzyści oferty Credit Agricole dla osób od 18 do 27 roku życia. Dzięki 1 Kontu najmłodsi klienci banku mają możliwość otrzymania także Indywidualnej Linii Kredytowej, usługi ułatwiającej oszczędzanie oraz debetowej karty zbliżeniowej. Teraz bank dodatkowo przygotował dla nich konkurs "Pstrykaj transakcje", w którym do wygrania jest 13 aparatów fotograficznych Nikon Coolpix 9300S.

Credit Agricole zaprasza posiadaczy kart Visa 1 Konto i Visa 1 Konto Euro 26 do udziału w konkursie. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zarejestrowanie się na stronie konkursowej, i w danym tygodniu wykonywanie jak największej liczby transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty wydanej do 1 Konta - co najmniej 5 na łączną kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Dodatkowo uczestnik musi prawidłowo odpowiedzieć na proste pytanie, które zostanie mu zadane na stronie konkursu w trakcie procesu rejestracji. Co tydzień najaktywniejszy konkursowicz zostanie nagrodzony aparatem fotograficznym marki Nikon.

1 Konto to atrakcyjna oferta nie tylko dla studentów, ale także dla osób, które wkraczają na rynek pracy. Credit Agricole nie pobiera opłat za jego prowadzenie, przelewy internetowe i kartę debetową (przy dokonaniu w danym miesiącu transakcji na łączną kwotę min. 100 zł). Bezpłatne są również obsługa konta w bankowości elektronicznej CA24, powiadomienia sms, a także wypłaty w bankomatach znajdujących się w placówkach banku oraz bankomatach BZWBK i Euronet. Bank proponuje jego posiadaczom możliwość otrzymania do 500 zł limitu w koncie na start, kredyt na prawo jazdy oraz ubezpieczenie "Bezpieczna Kieszeń" na wypadek utraty kluczy, portfela, karty czy telefonu.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook