Credit Agricole mówi stop wręczaniu pończoch i goździków w Dniu Kobiet

Bank wraz z partnerami Klubu Rabatowego przygotował - z myślą o paniach, które marzą o tym, aby 8 marca otrzymać inny prezent niż kwiaty lub bieliznę - specjalną promocję. Posiadacze kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska otrzymają z okazji Dnia Kobiet zniżki w sklepach Monnari, Yves Rocher oraz By Dziubeka.

Najnowsza promocja Credit Agricole skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które planują w marcu kupić kosmetyki, modne akcesoria lub wzbogacić swoją kolekcją ubrań. W drogeriach Yves Rocher panie otrzymają 30 proc. rabatu przy zakupie jednego wybranego kosmetyku oraz 50 proc. na drugi wybrany kosmetyk do makijażu (rabat 50 proc. udzielany jest tylko przy realizacji zniżki 30 proc. przy tym samym zakupie), natomiast w sklepach Monnari zniżka wyniesie 15 proc. na nową kolekcję wiosna - lato 2014.

Warta uwagi jest także oferta rabatowa w sklepach By Dziubeka. Posiadacze kart płatniczych Credit Agricole zapłacą 20 proc. mniej przy zakupach oryginalnej biżuterii.

Klienci banku mogą również skorzystać z 15 proc. zniżki na zakup galanterii skórzanej w sklepie internetowym Wittchen.

Wielbicieli nietypowych upominków z pewnością zainteresuje rabat na stronie KatalogMarzeń.pl, na której mogą nabyć karty podarunkowe do serwisu z 20 proc. rabatem. Z kolei tradycjonalistów, którzy z okazji Dnia Kobiet chcą obdarować panie kwiatami, ucieszy oferta Poczty Kwiatowej, która skomponuje bukiet z 13 proc. zniżką.

Szczegóły dotyczące wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących udział w promocji przygotowanej z okazji Dnia Kobiet dostępna jest na stronach Klubu

Klub Rabatowy współpracuje z partnerami z różnych branż. Są to zarówno duże, ogólnopolskie firmy (m.in. RTV EURO AGD, Żabka, Fresh Market, 4f, Yves Rocher, Zalando, Monnari, TOP-SECRET, Stena Line, Komputronik, AXA), jak i te działające na rynkach lokalnych, co jest unikalną propozycją w skali kraju. Klub Rabatowy umożliwia bowiem uzyskanie zniżek w miejscu zamieszkania klientów -w sklepie spożywczym za rogiem, ulubionym pubie, restauracji, a także w salonie fryzjerskim, czy kosmetycznym. Dodatkowo Credit Agricole oferuje klientom możliwość korzystania nie tylko ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok, ale również z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas akcji sezonowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook