Credit Agricole proponuje swoim klientom Pakiet Życie w nowej odsłonie

Credit Agricole przy pomocy najnowszej kampanii informacyjnej "Ubezpieczamy na Twoją korzyść" przypomina, że w jego ofercie znajdują się zarówno produkty bankowe, jak i ubezpieczeniowe. Bank - na podstawie analizy wypłat świadczeń swoich klientów - zmodyfikował Pakiet Życie, dzięki czemu zaproponowane rozwiązania, w pełniejszy niż dotychczas sposób, odpowiadają potrzebom osób ubezpieczających się.

Grupowe ubezpieczenie Pakiet Życie to trzy ubezpieczenia, zapewniające ochronę życia i zdrowia, które bank oferuje swoim klientom we współpracy z CALI Europe S.A., Oddział w Polsce - spółką także należącą do Grupy Crédit Agricole. W skład Pakietu Życie wchodzą Ubezpieczenie na Życie, zapewniające bezpieczeństwo finansowe bliskich klienta w przypadku jego śmierci, Ubezpieczenie na wypadek Poważnego Zachorowania, oferujące wsparcie w sytuacji zdiagnozowania ciężkiej choroby, w tym nowotworu złośliwego oraz Ubezpieczenie na wypadek Hospitalizacji, gdy m.in. z powodu nieszczęśliwego wypadku lub choroby konieczny jest pobyt w szpitalu.

Bank - na podstawie analizy wypłat świadczeń swoich klientów oraz informacji zwrotnej od doradców zajmujących się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - udoskonalił Pakiet Życie. Osoba, która chce ubezpieczyć swoje życie i zdrowie nie musi przedstawiać badań lekarskich ani wypełniać ankiety o stanie zdrowia - klient składa jedynie deklarację dobrego stanu zdrowia uwzględniającą wyłącznie ostatnie pięć lat życia: - Oświadczenie o stanie zdrowia odnoszące się do całego życia bywało problematyczne. Klienci nie zawsze pamiętali bowiem wszystkie przebyte choroby. Przy potwierdzeniu prawidłowego stanu zdrowia w ostatnich pięciu latach, ubezpieczający się nie mają zazwyczaj trudności, aby przypomnieć sobie, czy w tym czasie borykali się z jakimiś kłopotami zdrowotnymi, czy też nie. A to kluczowa informacja na etapie dobrego dopasowania ubezpieczenia do potrzeb klienta. - podkreśla Ida Radlak, manager zespołu ubezpieczeń w banku Credit Agricole.

Kolejną zmianą w Pakiecie Życie jest umieszczenie na liście chorób objętych ubezpieczeniem, stwardnienia rozsianego (SM) - jednej z najczęstszych przewlekłych chorób neurologicznych, która na ogół diagnozowana jest między 20 a 40 rokiem życia. Ubezpieczyciel jest gotowy wypłacić całość sumy ubezpieczenia, nawet do 100 tysięcy złotych, na podstawie diagnozy choroby.

Pakiet Życie w nowej odsłonie to także możliwość wypłaty środków wtedy, gdy ubezpieczony najbardziej tego potrzebuje. Częściowa wypłata świadczenia z tytułu hospitalizacji, możliwa jest bowiem w trakcie pobytu w szpitalu. Dzięki niej klient otrzymuje środki z ubezpieczenia już w trakcie leczenia, a nie dopiero po jego zakończeniu.

Pakiet Życie ma charakter czysto ochronny - nie jest połączony z inwestycjami czy programami oszczędnościowymi. Klient może dostosować wysokość opłaty ubezpieczeniowej do swoich finansowych możliwości - ochronę na podstawowym poziomie może zapewnić sobie już za ok. 1 zł dziennie. Credit Agricole nie wymaga przy tym opłaty minimalnej.

Możliwość skorzystania z Pakietu Życie bank oferuje posiadaczom swoich kont osobistych w wieku od 18 do 65 lat. Świadczenia z tytułu posiadanego ubezpieczenia w całości przekazywane są uprawnionym - nie podlegają opodatkowaniu z tytułu podatku dochodowego. W przypadku zgonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku suma ubezpieczenia jest podwajana.

Szczegóły na temat produktu ubezpieczeniowego Pakiet Życie dostępne są na stronach www.credit-agricole.pl oraz pod numerem infolinii 801 33 11 11.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook