Credit Agricole przekonuje, że Święta tuż, tuż

Bank zdecydował się ponownie zaproponować klientom kredyty gotówkowe na specjalnych warunkach. Dlatego 3 listopada zainicjował świąteczną kampanię kredytu gotówkowego, która potrwa do 31 grudnia 2014 r. Credit Agricole sięgnął po sprawdzone rozwiązanie, organizując promocję pod hasłem Kredyt Prostoliczony za 10 zł. Zgodnie z nazwą, miesięczny koszt każdego pożyczonego 1 000 zł, wyniesie tylko 10 zł.

Credit Agricole Bank Polska do końca roku oferuje klientom ekstra gotówkę. Odpowiadając na potrzeby klientów, którzy lubią jasne reguły i nie chcą tracić czasu na liczenie oprocentowania, prowizji oraz innych opłat kredytowych, Credit Agricole oferuje Kredyt Prostoliczony, którego wyjątkowość polega na jego prostocie i przejrzystej komunikacji kosztów kredytu.

Bank kieruje promocję Kredyt Prostoliczony za 10 zł do osób zainteresowanych otrzymaniem kwoty od 10 tysięcy zł. Klientom chcącym z niej skorzystać, którzy jednocześnie posiadają w Credit Agricole konto lub zdecydują się na jego założenie, bank dodatkowo obniży koszt kredytu, zwracając 3 proc. raty.

Ciekawym rozwiązaniem z punktu widzenia klientów banku jest również to, że aby podpisać umowę kredytową nie muszą udawać się do placówki. Wystarczy, że skontaktują się z bankiem poprzez infolinię lub stronę www, a doradca bankowy odwiedzi ich w dogodnym dla nich miejscu.

Promocja Kredytu Prostoliczonego za 10 zł opiera się na działaniach w Internecie. Materiały BTL (plakaty, ulotki) pojawią się we wszystkich placówkach bankowych, podobnie jak materiały digital signage. Kreacja wyświetlać się będzie także na ekranach bankomatów. Nie zabraknie również folii reklamowych na witrynach oddziałów. Bank będzie zachęcać klientów do skorzystania z oferty również poprzez mailing i kontakt telefoniczny.

Szczegółowe informacje o produkcie dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl oraz pod numerem infolinii: 801 33 00 11.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook