Credit Agricole zachęca do oszczędzania i otwierania kont

Do 31 lipca Credit Agricole proponuje posiadaczom swoich kont założenie lokaty 6-miesięcznej z oprocentowaniem 3,3 proc. w skali roku. Jednocześnie bank przygotował specjalną ofertę depozytów 6- i 9-miesięcznych dla nowych klientów, którzy zdecydują się założyć w Credit Agricole rachunek osobisty z deklaracją regularnych wpływów.

Poszerzenie palety produktów oszczędnościowych to zadanie, jakie Credit Agricole konsekwentnie realizuje od niemal roku. Jednak, podczas gdy w 2013 roku koncentrował się na produktach długoterminowych, wprowadzając do oferty m.in. programy systematycznego oszczędzania (Moja Rezerwa Finansowa, Mój Dom), w tym przygotował propozycję dla klientów, którzy są gotowi do pomnażania swoich środków w perspektywie krótkoterminowej. Oferuje im założenie depozytu na 6 miesięcy, którego wysokość stałego oprocentowania wynosi w skali roku 3,3 proc. Propozycja Credit Agricole jest w tej chwili jedną z najatrakcyjniejszych dostępnych na rynku.

Minimalna kwota, umożliwiająca założenie lokaty półrocznej to 1000, a maksymalna to 200 000 zł. Nie ma ograniczenia dotyczącego liczby zawieranych umów. Oferta skierowana jest do aktualnych klientów.

Ponadto bank zamierza w tym roku otworzyć 150 tysięcy nowych kont i dlatego przygotował dodatkową zachętę dla osób, które założą w nim konto osobiste z regularnymi wpływami. Będą one mogły skorzystać z oferty powitalnej, umożliwiającej im założenie 6-, bądź 9-miesięcznej lokaty, oprocentowanej odpowiednio na 3,4 i 3,5 proc.

Szczegóły dotyczące najnowszej oferty depozytowej banku dostępne są na stronie: http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci-i-inwestycje/promocyjne-oferty-lokat-terminowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook