Credit Agricole zachęca: Zamień marzenia na mieszkanie!

Zerowa prowizja, brak opłat za wycenę wartości nieruchomości oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych kosztów to propozycja banku Credit Agricole dla osób poszukujących finansowania na cele mieszkaniowe. Promocja kredytu hipotecznego 3x0 potrwa do 30 czerwca 2014 r.

Credit Agricole stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientem, a kredyty hipoteczne świetnie się do tego nadają. Dlatego bank zdecydował się w tym roku powtórzyć promocję "3X0".

W ubiegłym roku nasza oferta spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów. Dlatego także w tym postanowiliśmy zaproponować klientom zerową stawkę prowizji, brak opłaty za wycenę nieruchomości oraz brak prowizji za wcześniejszą spłatę. Jesteśmy przekonani, że promocja w połączeniu z niskimi marżami, pozwoli nam na powtórzenie sukcesu ubiegłorocznej kampanii. - mówi Jędrzej Marciniak, członek zarządu banku Credit Agricole, odpowiedzialny za pion marketingu.

W promocji bank proponuje klientom również: marże od 0,99 % do 1,80% w ofertach specjalnych, refinansowanie poniesionych wcześniej wydatków, wygodny okres spłaty - nawet do 35 lat, wakacje kredytowe, czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty raz w roku, karencję w spłacie kapitału do 24 miesięcy, wybór dogodnej formy spłaty (w ratach równych bądź malejących), a także pakiet ubezpieczeń związanych z kredytem i nieruchomością.

Warunkiem skorzystania z ofert promocyjnej 3x0 jest złożenie wniosku o udzielnie kredytu w okresie jej obowiązywania, a więc do 30.06.2014 r.

Dodatkowo każdy klient, który podpisze z bankiem umowę kredytową, otrzyma certyfikat z możliwością przekazania go wybranej przez niego osobie. Jeśli obdarowany certyfikatem złoży do końca roku wniosek o udzielenie kredytu mieszkaniowego, wtedy otrzyma go na warunkach obowiązujących w promocji 3x0.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach oraz na infolinii banku - 19 019.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook