Dzięki Credit Agricole zakochani mogą świętować dłużej

Największy Klub Rabatowy w Polsce przygotował promocję z okazji Walentynek, która potrwa dłużej niż tylko do 14 lutego. Posiadacze kart płatniczych Credit Agricole otrzymają zniżki m.in. przy zamówieniu bukietu w kwiaciarni internetowej Kwiatowy Ogród, słodkich upominków w Chocolissimo oraz przy zakupie biżuterii modowej By Dziubeka.

Najnowsza oferta Klubu Rabatowego Credit Agricole skierowana jest przede wszystkim do zakochanych, planujących z okazji Dnia Świętego Walentego obdarować prezentem wybrankę lub wybrańca serca. Ci, którzy chcą zrobić miłą niespodziankę swoim bliskim mogą skorzystać z usług Kwiatowego Ogrodu, oferującego posiadaczom kart płatniczych Credit Agricole 15 zł rabat na zamówienie na kwotę minimalną 75 zł złożone do 16 lutego.

Czekoladowe pralinki w kształcie serca, walentynkowe tafle oraz czekoladowe telegramy z życzeniami to propozycje Chocolissimo, które klienci banku mogą nabyć z 15 proc. rabatem pod warunkiem, że kwota ich zakupów wyniesie przynajmniej 79 zł. Także w tym przypadku promocja będzie obowiązywała do 16 lutego.

Natomiast panowie, chcący obdarować swoje ukochane oryginalną biżuterią, mogą skorzystać z 20 proc. rabatu w sklepach By Dziubeka. Oferta ważna jest aż do 27 lutego, a więc Walentynki będą trwać tu prawie cały miesiąc.

Z kolei do 14 lutego klienci banku mają możliwość nabycia galanterii skórzanej z 15 proc. zniżką w sklepie internetowym Wittchen. Zwolenników nietypowych upominków z pewnością zainteresuje też rabat na stronie KatalogMarzeń.pl, na której za Księgę Marzeń zapłacą 20 proc. mniej. Na wielbicieli kosmetyków czekają zniżki w sklepach Yves Rocher. Przy zakupie drugiego zapachu, właściciele kart płatniczych Credit Agricole uzyskają 50 proc. rabat.

Szczegóły na temat wysokości rabatów oraz lista partnerów biorących udział w promocji walentynkowej dostępna jest na stronach Klubu Rabatowego. Tam też zakochani mogą sprawdzić, którzy z lokalnych partnerów Klubu Rabatowego przygotowali rabaty na Dzień Świętego Walentego. Ta wiedza może być szczególnie cenna dla planujących romantyczną kolację. Klub Rabatowy umożliwia bowiem uzyskanie zniżek w wielu restauracjach, kawiarniach i pubach.

Klub Rabatowy współpracuje z partnerami z różnych branż. Są to zarówno duże, ogólnopolskie firmy (m.in. RTV EURO AGD, Żabka, Fresh Market, 4f, Yves Rocher, Zalando, Monnari, TOP-SECRET, Stena Line, Komputronik, AXA), jak i te działające na rynkach lokalnych, co jest unikalną propozycją w skali kraju. Klub Rabatowy umożliwia bowiem uzyskanie zniżek w miejscu zamieszkania klientów - w sklepie spożywczym za rogiem, ulubionym pubie, restauracji, a także w salonie fryzjerskim, czy kosmetycznym. Lista partnerów dostępna jest na stronach Klubu Rabatowego. Dodatkowo Credit Agricole oferuje klientom możliwość korzystania nie tylko ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok, ale również z rabatów dodatkowych - dostępnych podczas akcji sezonowych.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook