Modna jesień z Klubem Rabatowym

Zniżki na jesienne kolekcje m.in. w sklepach Top Secret, Taranko, Answear.com oraz Time Trend otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole. Bank - razem z partnerami Klubu Rabatowego - zaprasza do końca września do skorzystania z "Modnych jesiennych rabatów".

Koniec lata i zbliżająca się jesień to dobry moment, aby uzupełnić szafę o odzież i dodatki zgodne z najnowszymi trendami. Z myślą o tych, którzy lubią być z modą na czasie, Klub Rabatowy Credit Agricole przygotował kolejną promocję.

Do końca września będą oni mogli wybrać się do sklepów Top Secret, w których płacąc kartami banku za ubrania i akcesoria z kolekcji jesień/zima uzyskają aż 20 procentowy rabat, także dokonując zakupów on-line. Z kolei w sklepach marki Taranko i Ravel wyniesie on 5 procent.

Zwolenników zakupów w sieci z pewnością zainteresuje oferta sklepu internetowego Answer.com, proponującego klientom banku zniżkę w wysokości 10 procent.

Natomiast tym, którzy poszukują modnych zegarków, przypadnie do gustu 10 procentowy rabat, jaki otrzymają w sklepach Time Trend.

Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska oraz karta partnerska RTV EURO AGD. Liczba punktów handlowo - usługowych, w których klienci banku mogą dokonać zakupu ze zniżką sięga 10 000, co sprawia, że jest on największym programem tego typu w kraju.

Bank uruchomił ostatnio nową stronę Klubu Rabatowego. Zaproponowane funkcjonalności pozwalają odwiedzającym stronę w łatwy i szybki sposób zaplanować zakupy i obliczyć, ile zaoszczędzą płacąc kartami Credit Agricole. Jednym z podstawowych atutów jest także wprowadzenie przez bank geolokalizacja, dzięki której klienci banku mogą szybko namierzyć określone sklepy czy punkty usługowe, oferujące im rabaty.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook