Oferta produktów Credit Agricole dla graczy w petanque

Credit Agricole przygotował promocyjną ofertę dla licencjonowanych graczy w petanque, a także klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Petanque. Bank, który od dwóch lat wspiera promocję tej francuskiej dyscypliny w Polsce, postanowił zadbać też o finanse zawodników.

Specjalna oferta Credit Agricole obejmuje konta osobiste, kredyt gotówkowy oraz konto firmowe dla klubu sportowego. Aby przystąpić do promocji, zarówno gracz jak i klub, musi być zrzeszony w Polskiej Federacji Petanque.

Oferta dla graczy

Konto osobiste z premią nawet do 1000 zł to propozycja dla graczy, którzy założą dowolne konto osobiste w banku Credit Agricole z kartą do konta i będą na nie przelewać wynagrodzenie. Już po pierwszym wpływie - na poziomie co najmniej 1 500 zł - klient otrzyma od banku jednorazowy bonus w wysokości 100 zł.

Jako podziękowanie za lojalność i aktywność klient będzie mógł otrzymać w ciągu następnych 18 miesięcy kolejne 300 zł. Będzie to zwrot 5 proc. wydatków, jakie w tym czasie poniesie na zapłacenie rachunków za gaz, prąd, wodę, telefon, internet i telewizję. Wspomnianą kwotę otrzyma pod warunkiem, że zdecyduje się opłacać wymienione rachunki przelewem, poleceniem zapłaty lub za pomocą zlecenia stałego z konta w banku Credit Agricole, a wcześniej (tylko raz) przedstawi bankowi wystawioną na swoje nazwisko fakturę potwierdzającą numer rachunku, na który dokonywane są te płatności. Co ważne, będzie mógł to zrobić w placówce bankowej lub przekazać fakturę za pośrednictwem e-Banku.

Kolejny bonus, sięgający 600 zł, klient otrzyma dzięki usłudze CAsaver, pozwalającej na stałe odkładanie drobnych kwot. Usługa zaokrągla transakcje dokonane w sklepach kartą do konta w górę, a różnica jest przekazywana z rachunku konta na Rachunek Oszczędzam. W promocji do tego, co klient sam zaoszczędzi, bank doda jeszcze połowę (maksymalnie 33,33 PLN miesięcznie). Aby otrzymać tę premię wystarczy wykonać kartą debetową miesięcznie płatności na kwotę 300 zł.

Drugą ofertę związaną z kontem osobistym Credit Agricole kieruje do młodych graczy, w wieku od 18 do 27 lat. Klientom, którzy otworzą 1Konto z wpływem min. 500 zł miesięcznie oraz uruchomią bezpłatną usługę CA Saver, bank wpłaci na rachunek oszczędnościowy 50 zł już po pierwszym miesiącu. A tym, którzy dodatkowo będą dokonywać kartą do konta transakcje bezgotówkowe (płatność w sklepie stacjonarnym, internetowym) na min. 100 zł w miesięcznie, Credit Agricole przekaże na rachunek oszczędnościowy do 20 zł co miesiąc. Promocja ta trwa przez pierwszy rok używania karty płatniczej.

Credit Agricole pomyślał również o tych graczach w petanque, którzy planują wziąć kredyt gotówkowy. Bank pożyczy im do 120 tys. złotych i każdego miesiąca, przez cały okres umowy, będzie oddawał 10% raty kredytu. Aby przystąpić do promocji, należy otworzyć w Credit Agricole dowolny pakiet konta osobistego z kartą debetową oraz przelewać na rachunek min. 2 tys. złotych miesięcznie.

Oferta dla klubów

Promocyjną ofertę Credit Agricole przygotował także dla klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Petanque. Bank poprowadzi im bezpłatnie najbogatszy pakiet konta firmowego Konto SYMFONIA Biznes, w którym kluby otworzą bezpłatnie 5 rachunków pomocniczych oraz każdego miesiąca bez żadnych dodatkowych opłat będą mogły wykonać 100 przelewów przez interent i 5 razy wpłacić gotówkę u doradcy w placówce banku.

Promocyjna oferta dla licencjonowanych graczy obowiązuje do końca 2014 r. i dostępna jest w każdej placówce Credit Agricole. Natomiast w sprawie bezpłatnego konta firmowego, kluby powinny się kontaktować z Doradcą Klienta Biznesowego. Aby umówić się z nim na spotkanie, należy zadzwonić pod numer tel. 0 801 333 666.

Wartości petanque są spójne z wartościami, którymi kieruje się Credit Agricole - wiarygodnością, dostępnością, profesjonalizmem i przyjaznością. Gra w bule to dyscyplina najbardziej popularna we Francji, a Credit Agricole ma francuskie korzenie. Dlatego bank podjął decyzję o promowaniu i popularyzacji petanque w Polsce - zarówno w sportowej, jak i rekreacyjnej formie.

Link do oferty http://www.credit-agricole.pl/oferta-petanque

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook