W Credit Agricole nie tylko październik jest miesiącem oszczędzania

Do 30 listopada 2014 r. bank proponuje swoim obecnym i przyszłym klientom założenie trzymiesięcznej Lokaty Promocyjnej z oprocentowaniem 4,1 proc. w skali roku. W tej chwili jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert wśród depozytów 90-dniowych dostępnych na rynku. Z kolei osoby zainteresowane inwestycjami, bank zachęca do zakupu Zyskownego Duetu, produktu składającego się z lokaty terminowej oraz funduszu Amundi.

Bank proponuje klientom otworzenie 3-miesięcznej Lokaty Promocyjnej, oprocentowanej na 4,1 proc. w skali roku (oprocentowanie stałe). Najnowsza oferta Credit Agricole dostępna jest dla posiadaczy jego kont - zarówno osobistych, jak i firmowych (w przypadku kont firmowych oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku). Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania klienta w stosunku do 31.08.2014 r. Minimalna kwota, umożliwiająca założenie Lokaty Promocyjnej, wynosi 1000 zł, natomiast jej maksymalna wartość 200 000 zł. Nie ma ograniczenia dotyczącego liczby zawieranych umów. Promocja trwa końca listopada b.r.

Natomiast Zyskowny Duet to propozycja dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z inwestowaniem. Produkt ten z jednej strony zawiera bowiem element oszczędnościowy (90-dniową lokatę, której oprocentowanie może sięgnąć nawet 6 proc.), z drugiej zaś inwestycyjny (udziały w jednym z subfunduszy dostępnych w ramach oferty funduszu inwestycyjnego Amundi Parasolowy FIO). Oferta obowiązuje do odwołania.

Dodatkowo klienci Credit Agricole, którzy do 31.10.2014 r. zdecydują się zainwestować w jeden z subfunduszy Amundi, są zwolnieni z opłaty manipulacyjnej za nabycie i zamianę jednostek.

Szczegółowe informacje o produktach oszczędnościowych i inwestycyjnych oferowanych przez Credit Agricole znajdują się na stronie: http://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook