Z bankiem Credit Agricole wyremontujesz i wyposażysz swoje M

Osoby, które planują zmianę wyglądu swojego domu lub mieszkania i poszukują finansowego wsparcia na ten cel, powinny zapoznać się z propozycją Credit Agricole. Bank oferuje m.in. Szybki Kredyt na Remont, Limit Remontowy, a także zniżki w Klubie Rabatowym na zakup elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli oraz sprzętu RTV i AGD.

Wiosna i lato to czas, w którym Polacy najczęściej decydują się na przeprowadzenie remontu lub zmianę wyposażenia swojego lokum. Badania pokazują, że niemal 35 proc. respondentów, planujących ten krok, zamierza skorzystać z finansowania oferowanego przez bank, a spośród tej grupy najwięcej osób (20 proc.) rozważa wzięcie kredytu gotówkowego.

Jako że ten produkt cieszy się największym zainteresowaniem klientów, Credit Agricole przygotował specjalną ofertę kredytu gotówkowego na cele remontowe. Szybki Kredyt na Remont umożliwia uzyskanie nawet 120 tysięcy złotych, których spłata może trwać do 6 lat.

Dodatkowo bank - w promocji trwającej do 31 lipca 2014 r. - obniża oprocentowanie Szybkiego Kredytu na Remont nawet o 4 proc., dzięki czemu jego oprocentowanie może wynieść 5,99 proc. Wystarczy, że klienci w ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy kredytowej przedstawią faktury związane z remontem (na min. 50 proc. kwoty kredytu), a będą mogli cieszyć się niższą ratą i zaoszczędzić w całym okresie trwania kredytu kwotę kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych.

Credit Agricole ma w swojej ofercie także – jako jedyny w Polsce – Limit Remontowy, który stanowi alternatywę dla kredytów gotówkowych i pożyczek hipotecznych. Produkt dostępny jest m.in. w salonach Viessmann, sieci partnerów handlowych Röben, składach budowlanych Grupy PSB, sklepach VOX drzwi i podłogi oraz w wielu lokalnych centrach i hurtowniach budowlanych, sklepach z materiałami wyposażenia wnętrz, techniką grzewczą, a także stolarką. Maksymalna wysokość Limitu to 80 tysięcy złotych, które klient może spłacać nawet przez 8 lat.

Limit Remontowy umożliwia klientowi sfinansowanie zakupu zarówno materiałów budowlanych, artykułów wykończenia i wyposażenia wnętrz, elewacji, ogrodzenia, jak i prac architektonicznych, remontowych, czy instalacyjno-montażowych (np. montażu instalacji grzewczej). Produkt łączy w sobie zalety systemów ratalnych - prostego w obsłudze kredytu ratalnego z niezależnością, jaką oferuje limit w koncie, czy też karta kredytowa. Jest łatwy do otrzymania - formalności są ograniczone do minimum. Bank wymaga jedynie poświadczenia wysokości i źródła dochodu oraz dokonania pierwszego zakupu w momencie podpisywania umowy o Limit. Jego zaletą jest również dostępność. Klient podpisuje umowę o Limit Remontowy w sklepie danego partnera biznesowego – podczas pierwszych zakupów. Kolejnych, w ramach otwartego Limitu, może dokonać w tym samym miejscu lub u pozostałych partnerów, z którymi bank współpracuje. Ich lista dostępna jest na stronie www.limit-remontowy.pl.

Z kolei posiadacze wszystkich kart płatniczych banku, którzy planują zakupy artykułów wyposażenia wnętrz, mebli, sprzętu RTV, AGD, a nawet okien mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez Klub Rabatowy – największy program tego typu w Polsce, obejmujący swym zasięgiem ponad 10 tysięcy punktów handlowo – usługowych różnych branż.

Klub Rabatowy współpracuje z ogólnopolskimi firmami (m.in. RTV EURO AGD, Black Red White, meblobranie.pl), ale także tymi działającymi na rynkach lokalnych, co jest unikalną propozycją w skali kraju. Dodatkowo Credit Agricole oferuje klientom możliwość korzystania ze stałych rabatów, udzielanych w sklepach partnerów programu przez cały rok oraz rabatów dodatkowych – dostępnych podczas akcji sezonowych.

Szczegóły dotyczące wysokości rabatów oraz lista partnerów dostępna jest na stronach Klubu Rabatowego: www.klubrabatowy.pl.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook