6 powodów, dla których warto zmienić konto bankowe

 1. Otrzymasz premię za przeniesienie rachunku
  Warto sprawdzić, czy na przeniesieniu konta można zarobić. Przykładowo bank Credit Agricole w takiej sytuacji nagradza klientów premią w wysokości 100 zł.
 2. Zasilisz budżet domowy, bo bank płaci Ci za korzystanie z konta
  Osoby, które otworzą rachunek w banku Credit Agricole i będą przelewać wynagrodzenie, min. 1500 zł, już po pierwszym miesiącu otrzymają 100 zł. I to nie koniec, klient może w ciągu półtora roku dostać kolejne 800 zł: do 300 zł za płacenie rachunków za gaz, prąd, wodę, telefon i abonament RTV czy internet, czyli za coś, co i tak przecież robimy oraz do 500 zł za płacenie kartą do konta. Łącznie 900 zł!
 3. Zapłacisz mniej za prowadzenie konta
  Oferty banków się zmieniają, pojawiają się promocje dla nowych klientów. Warto je śledzić. Może okazać się, że otrzymasz lepsze warunki u konkurencji. Bank Credit Agricole proponuje klientom 3 rodzaje kont, a PROSTOoszczędzające PLUS prowadzi bezpłatnie, jeśli co miesiąc wpływa na nie min. 1500 zł.
 4. Przekonasz się, że oszczędzanie jest proste
  Wszyscy wiemy, że warto oszczędzać. Ale niewiele z nas to robi. Często nie potrafimy zacząć, uważamy, że nie mamy z czego zaoszczędzić. Odsuwamy tę myśl, na jutro, potem, za rok. A tymczasem oszczędzanie jest proste i możemy to robić całkiem nieświadomie, wykorzystując nasze codzienne czynności, jak np. robienie zakupów. Bank Credit Agricole zachęca do odkładania z usługą CAsaver. Za każdym razem, kiedy płacisz kartą, bank zaokrągla transakcję. Może to być 50 gr., 1 zł lub 5 zł. I w momencie, w którym wybrałeś zaokrąglenie do 5 zł, to przy transakcji kartą na kwotę 33,33 zł, z Twojego konta na Rachunek Oszczędzam wędruje 1,67 zł. I potem możesz się mile zaskoczyć, że na Twoim rachunku uzbierała się kwota np. na nieplanowane wyjście do kina.
 5. Zakupy robisz taniej
  Karty płatnicze banków biorą udział w różnych programach lojalnościowych. Oznacza to, że płacąc tymi kartami, korzystamy ze zniżek czy specjalnych promocji. Klub Rabatowy banku Credit Agricole oferuje zniżki w 10 000 punktów handlowo-usługowych (począwszy od sklepów spożywczych, dziecięcych, z odzieżą, biżuterią, przez wyposażenie wnętrz, sprzęt elektroniczny, AGD aż do hoteli, usług kosmetycznych i edukacyjnych) w Polsce i jest największym programem rabatowym tego typu w kraju.
 6. Bank załatwi wszystko za Ciebie
  Do przeniesienia rachunku do innego banku wcześniej zniechęcały uciążliwe formalności. Dziś rola klienta w tym procesie jest ograniczona do minimum. Nie musisz już nawet przychodzić do banku, aby zamknąć swój rachunek. Wystarczy, że otworzysz konto w nowym banku, a ten przeprowadzi za Ciebie wszystkie czynności, jak transfer płatności, poinformowanie zakładu pracy, ZUS czy urzędu skarbowego, łącznie z wypowiedzeniem umowy w dotychczasowym banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook