Korzyści dla klientów w Dzień Credit Agricole

Klienci, którzy w czwartek 18 czerwca wezmą udział w Dniu Credit Agricole, mogą miło spędzić czas oraz skorzystać z oferty produktowej banku na preferencyjnych warunkach.

Dzień Credit Agricole odbędzie się w placówkach banku w całej Polsce. To inicjatywa, podczas której pracownicy banku - z oddziałów i centrali - w trakcie akcji animacyjnych zorganizowanych wokół placówek, spotykają się z obecnymi klientami oraz nawiązują relacje z nowymi klientami i partnerami biznesowymi.

- Na coroczną organizację Dnia Credit Agricole zdecydowaliśmy się dlatego, że chcemy być bankiem bliskim klientowi, wyróżniającym się umiejętnością nawiązywania i utrzymywania przyjaznych relacji. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym trudnym otoczeniu makroekonomicznym. - wyjaśnia Katarzyna Tomczyk-Czykier, dyrektor Pionu Rozwoju i Wsparcia Bankowości Detalicznej.

Klienci mogą zatem przyłączyć się do zabawy prowadzonej przez konferansjera czy obejrzeć inscenizację teatralną, a także dowiedzieć się o ofercie banku. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będą mogły pomalować sobie twarz, porozmawiać z clownem czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Na wszystkich przybyłych czeka też poczęstunek.

Aby jeszcze lepiej poznać oczekiwania swoich klientów, pracownicy placówek poproszą o wypełnienie ankiety. Każdy klient, który się na to zgodzi i zostawi swoje dane, w podziękowaniu otrzyma miły upominek oraz certyfikat uprawniający do skorzystania z promocyjnej oferty otwarcia konta. Dzięki niej klienci mogą zdobyć do 1000 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku. Składa się na to 100 zł za otworzenie konta ze zleceniem przelewu wynagrodzenia i pierwszy wpływ środków (min. 1500 zł), 100 zł za przeniesienie konta z przelewem wynagrodzenia z innego banku, do 300 zł za opłacanie rachunków z konta w Credit Agricole oraz do 500 zł za korzystanie z usługi CAsaver ułatwiającej oszczędzanie dzięki zaokrągleniom transakcji kartą debetową.

Z okazji Dnia Credit Agricole bank wprowadza też specjalną ofertę Klubu Rabatowego , która będzie obowiązywać do końca lipca 2015 r., także w placówkach partnerskich. Klienci, którzy potrzebują nowej lodówki, zapłacą za nią 10 proc. taniej, jeśli kupią ją w stacjonarnym sklepie RTV EURO AGD. Otrzymają też 15 zł zniżki na zakupy powyżej 200 zł w sklepie internetowym bdsklep.pl. Klub Rabatowy pamięta o tych, którzy chcą kupić kosmetyki na wakacje. 35 zł rabatu na zakupy powyżej 200 zł czeka na nich w sklepie internetowym Perfumerii Douglas. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska oraz karta partnerska RTV EURO AGD.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook