Loteria dla rodziców - nagroda dla dzieci

Credit Agricole zachęca rodziców dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, do udziału w loterii "Z myślą o przyszłości". Zwycięzca zabawy otrzyma 3-letnią lokatę terminową o wartości 10 tysięcy złotych.

Początek roku sprzyja podejmowaniu postanowień noworocznych, także tych odnoszących się do sfery finansowej. Polacy deklarują, że w tej kwestii ich głównym celem jest regularne oszczędzanie, dzięki któremu będą mogli zabezpieczyć przyszłość swoją i najbliższych, zwłaszcza dzieci. Bank Credit Agricole, chcąc wesprzeć klientów w realizacji poczynionych postanowień, organizuje loterię "Z myślą o przyszłości". Jej główną nagrodą jest 3-letnia lokata terminowa o wartości 10 tysięcy złotych na dobry start dla dziecka.

Bank zaprasza do udziału w loterii posiadaczy dowolnego produktu Credit Agricole dla osób fizycznych, którzy są prawnymi opiekunami dzieci w wieku do 13 lat. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest wypełnienie formularza na stronie WWW lub zgłoszenie swojego udziału poprzez serwis telefoniczny CA24 do 12.02.2015 r.

Zwycięzca zostanie wylosowany spośród nadesłanych zgłoszeń 23.02.2015 r.

Regulamin loterii "Z myślą o przyszłości" dostępny jest na stronach internetowych Banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook