Posiadacze kont w Credit Agricole bezpłatnie wypłacą gotówkę z bankomatów za granicą

Credit Agricole przygotował dla posiadaczy 1 Konta i Konta PROSTOoszczędzającego PLUS promocję, dzięki której - przy pomocy karty debetowej w PLN lub w walucie obcej (EUR, USD) - bezprowizyjnie wypłacą gotówkę z bankomatów na całym świecie. Natomiast właściciele Konta PROSTOoszczędzające PREMIUM, którzy bezpłatną wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie mają zapewnioną - w przypadku karty debetowej w PLN - w standardzie, dzięki promocji bezprowizyjnie mogą wypłacić gotówkę także przy pomocy karty debetowej wydanej do kont walutowych (EUR, USD). Promocja trwa do 1 marca 2015 r.

Z obserwacji biur podróży wynika, że ferie to w Polsce najpopularniejszy czas zimowego wypoczynku. W tym roku aż o 18 proc . więcej osób - niż poprzedniej zimy - deklaruje, że pomiędzy styczniem a marcem zaplanowało wyjazdy zagraniczne. Ciepła i bezśnieżna zima sprawia, że najchętniej wybieranymi kierunkami są kraje alpejskie. Choć są to państwa z rozbudowaną infrastrukturą płatniczą, to jednak wciąż w wielu sytuacjach gotówka stanowi jedyną akceptowalną formę płatności.

Dlatego właśnie Credit Agricole zadecydował, że pomiędzy styczniem a marcem, na które przypada zimowy urlop większości Polaków, w tym także ten spędzany za granicą, umożliwi posiadaczom i współposiadaczom Konta PROSTOoszczędzającego PLUS lub 1 Konta , posiadającym kartę płatniczą w PLN lub w walucie obcej (EUR, USD) darmową wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie. Z kolei posiadacze i współposiadacze Konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM , którzy w standardzie mają zagwarantowaną wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą w przypadku konta prowadzonego w PLN, dzięki promocji będę mogli - bez opłat - wypłacić gotówkę także przy pomocy karty debetowej w walucie obcej (EUR, USD).

Credit Agricole przypomina klientom, że warto, aby - niezależnie od tego, czy będą za granicą płacić kartą, czy też przy jej pomocy wypłacać gotówkę - zabezpieczyli się przed jej ewentualnym zgubieniem lub kradzieżą. W tym celu zachęca do przypomnienia sobie ogólnopolskiego numeru telefonu, pod którym można zastrzec kartę + 48 828 828 828.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie internetowej banku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook