Prezent na wszelki wypadek

Zamiast nowych nart, książki czy kolejnej pary kolczyków na te święta warto podarować najbliższym coś wyjątkowego. Credit Agricole proponuje alternatywę dla typowych upominków: ubezpieczenie "Pakiet na Wypadki". Dzięki niemu zimowy wyjazd na narty będzie bezpieczniejszy, a my zyskamy spokój, że nasi bliscy są chronieni.

Ulice są już rozświetlone tysiącem świątecznych lampek, z witryn sklepowych uśmiechają się figurki Mikołaja i zewsząd słychać "Last Christmas" George’a Michaela, a galerie handlowe zachęcają nas do kupna prezentów. Warto przy tej okazji zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czego potrzebują nasi najbliżsi i co niekoniecznie sami kupią, bo zawsze przecież są ważniejsze sprawy. Tylko, czy ważniejsze niż poczucie bezpieczeństwa, które jest jedną z najistotniejszych potrzeb człowieka?

Każdy z nas czasem się zamartwia i zadaje sobie pytanie: czy nasz tata dojechał bezpiecznie do domu, a córka nie złamała nogi na stoku? Ciekawym pomysłem na niebanalny prezent jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Z taką polisą najbliższe osoby będą chronione w ich codziennych czynnościach przez 24 godziny na dobę na całym świecie, a my będziemy mieć komfort psychiczny, że zatroszczyliśmy się o ich bezpieczeństwo.

Credit Agricole kieruje "Pakiet na Wypadki" do osób w wieku od 18 do 69 lat. Doceni go zarówno wkraczające w dorosłość dziecko, które uprawia różnego rodzaju sporty i jest przez to narażone na wypadki, jak i wiecznie zapracowany mąż.

"Pakiet na Wypadki" to przede wszystkim niska cena za szeroki zakres ochrony w razie nieszczęśliwego wypadku oraz ubezpieczenie assistance obejmujące rehabilitację, zakup sprzętu ortopedycznego oraz protez, pomoc psychologa oraz pomoc domową pozwalające na odzyskanie sprawności po wypadku. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje równocześnie złamania wszystkich kości i trwały uszczerbek na zdrowiu. Dzięki temu, w przypadku skomplikowanych złamań, bliscy mogą otrzymać świadczenie zarówno za złamanie, jak i za uszczerbek na zdrowiu.

70 groszy* dziennie za prezent

Zakup ubezpieczenia w formie prezentu świątecznego wiąże się również z korzyściami dla naszego domowego budżetu - poprzez systematyczne opłacanie składki ubezpieczeniowej możemy rozłożyć koszt prezentu w czasie. Najbliższej osobie możemy sprawić taki prezent w bardzo prosty sposób i wcale nie musimy jej przy tym angażować. Wystarczy, że podamy jej numer PESEL i będziemy regularnie opłacać polisę. Już za 70 groszy* dziennie można zapewnić rozszerzoną ochronę przed nieszczęśliwymi wypadkami.

Bank Credit Agricole poza ubezpieczeniem "Pakiet na Wypadki" oferuje również inne ubezpieczenia indywidualne: Multipakiet Maxi, który obejmuje pomoc pięciu specjalistów, w tym Pomoc Techniczną na domowe awarie, Pomoc Medyczną na problemy zdrowotne, Bezpieczną Kieszeń, chroniącą przedmioty zwyczajowo noszone przy sobie, Pomoc Samochodową w razie awarii auta i Bezpieczny Telefon na wypadek kradzieży telefonu. W ofercie banku są również ubezpieczenia na życie, "Pakiet życie" oraz "Z myślą o bliskich".

* Dzienna opłata wyliczona dla 30 dni miesiąca listopada przy założeniu miesięcznej opłaty za Pakiet na Wypadki w wysokości 21 zł tj. dla jednej z 2 osób ubezpieczonych na polisie, ubezpieczającego posiadającego konto w banku Credit Agricole oraz ubezpieczenia w wariancie rozszerzonym.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook