Bank Credit Agricole zaprasza na AGROTECH

Bank Credit Agricole zaprezentuje swoją ofertę rolnikom na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się 18-20 marca w Kielcach.

Odwiedzający Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH będą mieli okazję zobaczyć w jednym miejscu maszyny rolnicze, tj. traktory, kombajny i inne maszyny polowe. Rolnicy dowiedzą się również, w jaki sposób można kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwo, a u doradców banku Credit Agricole, jak je sfinansować. Wydarzenie to staje się prawdziwym świętem rolników. Jak podaje jego organizator, TARGI KIELCE S.A., poprzednia edycja targów cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Ponad 60 tys. osób odwiedziło stoiska 700 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech.

Bank Credit Agricole już po raz piąty zaprezentuje się na targach AGROTECH. Eksperci banku przedstawią komplementarne rozwiązania finansowe dla rolnictwa: od konta AGRICOLE dla rolników, poprzez kredyty inwestycyjne na zakup maszyn rolniczych, gruntów rolnych czy gospodarstwa rolnego, pożyczkę AGRO i overdraft na sfinansowanie bieżącej działalności, po oszczędności. Dodatkowo doradcy zaprezentują wspólną propozycję banku i John Deere Polska - kredyt inwestycyjny nawet od 0 proc. na zakup maszyn marki John Deere, w programie John Deere Financial. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Stoisko banku Credit Agricole nr 31 znajduje się w hali namiotowej I. Na odwiedzających czekać będą doradcy klienta agrobiznesowego, mobilni eksperci od rolnictwa i finansów, którzy obsługują klientów w ich gospodarstwach. W całej Polsce pracuje już 42 takich doradców.

Bank Credit Agricole w rozwoju relacji z klientami z segmentu agrobiznesowego oraz w budowie oferty produktowej korzysta z kompetencji i doświadczeń kas regionalnych Crédit Agricole. Tworzą one największy bank rolniczy we Francji, działający od ponad 120 lat, a dziś obsługujący 90 proc. rolników w tym kraju.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook