Bankowe rewolucje w Rudzie Śląskiej

Mieszkańcy Rudy Śląskiej zyskali nowe miejsce na bankowej mapie miasta. Dotychczasowy oddział banku Credit Agricole przy skrzyżowaniu ulic Niedurnego oraz Czarnoleśnej przeszedł metamorfozę. Klienci obsługiwani są w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, zapewniającej dyskrecję i swobodę rozmowy.

Dotychczasowa placówka Credit Agricole znajdująca się przy ulicy Niedurnego 41 stała się bardziej komfortowa i nowoczesna. Oferuje ona więcej miejsc i pokoi do obsługi klientów, zarówno tych, którzy mają mało czasu i potrzebują zrealizować swoje sprawy szybko, jak i tych, którzy potrzebują dłużej porozmawiać z doradcą. Nowa, większa przestrzeń jest wyposażona w wygodne kanapy, pomalowana w kolory wybrane przez klientów i pracowników, bo bank konsultował z nimi nowe koncepcje oddziałów. Co ważne, Credit Agricole zadbał również o ekologię i w nowej placówce zastosował materiały przyjazne środowisku, np. wykładzinę, krzesła, dźwięk ościenne sufity i lampy.

W placówce przy ul. Niedurnego 41 można zatrzymać się nawet na chwilę, aby podładować telefon komórkowy. To nie koniec udogodnień. Placówkę wyposażono w specjalny elektroniczny system powiadamiania. Numery dostępnych stanowisk wyświetlają się na dużym ekranie, wcześniej klienci zaznaczają na terminalu rodzaj sprawy, w której potrzebują wsparcia.

Placówka oferuje rachunki bankowe, oszczędności, ubezpieczenia, karty kredytowe, a także kredyty, w tym gotówkowe, mieszkaniowe i firmowe.

- Zapraszam wszystkich mieszkańców do odwiedzenia nas. Jesteśmy jednym z pierwszych oddziałów Credit Agricole w Polsce, który oferuje klientom tak przyjazną przestrzeń. Z jednej strony jest ona nowoczesna, z drugiej wręcz domowa. - mówi Grzegorz Bonisławski, dyrektor placówki bankowej.

W placówce klienci Credit Agricole bezpłatnie wypłacą, a także wpłacą pieniądze. Przy oddziale znajduje się urządzenie, łączące funkcję bankomatu i wpłatomatu. Jest ono dostępne przez całą dobę. Bank oddaje również do dyspozycji Serwisy CA24, poprzez które można zdalnie korzystać z jego usług: telefoniczny, internetowy czy aplikację mobilną.

W aktualnej promocji Credit Agricole zachęca klientów do przeniesienia do niego swoich zobowiązań, gwarantując niższe oprocentowanie. Co więcej, mogą oni połączyć kilka kredytów w jeden ze stałą ratą, m.in. gotówkowy, w koncie, ratalny, a także limit w karcie kredytowej. Rola klienta jest ograniczona jest do minimum. Przedstawia on doradcy dokumenty potwierdzające parametry tego zobowiązania (m.in. wysokość oprocentowania) w innym banku lub SKOK. Bank, po przyznaniu kredytu, po prostu spłaca to zadłużenie. Jedynie w przypadku przenoszenia karty kredytowej czy kredytu w koncie, to klient wypowiada umowę w dotychczasowym banku.

Credit Agricole zdejmuje z klientów również większość czynności związanych z przeniesieniem do niego konta. Bank ustanawia zlecenia stałe, informuje pracodawcę, ZUS czy Urząd Skarbowy, łącznie z wypowiedzeniem umowy w dotychczasowym banku. A klientom, którzy dodatkowo otworzą to konto z kartą debetową, dostępami zdalnymi (internet, telefon), i będą przelewać na nie swoje wynagrodzenie w wysokości min. 1500 zł, co najmniej przez 3 miesiące - wypłaci premię w wysokości 100 zł. Warto podkreślić, że klienci już od 2015 r. najchętniej przenoszą swoje konta z innych banków właśnie do Credit Agricole. Do września tego roku w ponad 60 proc. wniosków składanych w systemie Krajowej Izby Rozliczeniowej, we wszystkich bankach w Polsce, klienci jako nowy bank wskazywali również Credit Agricole.

Placówka Credit Agricole w Rudzie Śląskiej przy ul. Niedurnego 41 otwarta jest od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 18:00.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook