Credit Agricole obniża oprocentowanie kredytu gotówkowego

Z początkiem roku bank przygotował dla klientów kredyt gotówkowy w zupełnie nowej odsłonie. W najnowszej promocji warto zwrócić uwagę na oprocentowanie kredytu 0 proc. oraz premię, z którą jeszcze bardziej można obniżyć ratę kredytu.

Bank proponuje Przejrzysty Kredyt Gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym 0 proc. * niezależnie od wysokości kredytu, na maksymalnie 24 miesiące. Oferta promocyjna kredytu w banku Credit Agricole potrwa do 10 marca.

- Nowy rok to czas głębokich podsumowań i planów na kolejne 12 miesięcy. W tym okresie pojawiają się nowe cele i potrzeby, które łatwiej zrealizować z dodatkowym zastrzykiem gotówki. Dlatego proponujemy naszym klientom promocję kredytu gotówkowego i dodatkową możliwość obniżenia jego raty - mówi Bogumiła Polak, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami i Produktami w banku Credit Agricole.

Bank oferuje również obniżenie raty kredytu do 5 proc. dla klientów, którzy mają już lub założą konto osobiste w Credit Agricole ze stałymi wpływami. W ten sposób można zmniejszyć ratę kredytu do 300 zł miesięcznie.

Czy przejrzyste może być czytelne?

Kampanii kredytu gotówkowego banku towarzyszy zewnętrzna komunikacja w internecie i radiu. W spotach radiowych sieci Radia Zet i Grupy RMF będzie można usłyszeć głos popularnej prezenterki programów informacyjnych i dziennikarki Krystyny Czubówny, która zadaje pytanie przechodniom "Czy przejrzyste może być czytelne?". Prezenterka wspierała już kampanię kont banku jesienią ubiegłego roku.

Oferta Przejrzystego Kredytu Gotówkowego dostępna jest w placówkach Credit Agricole oraz w serwisie telefonicznym banku.

* Dla kredytu w wysokości 5 000 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 24 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 0% (stopa stała): RRSO wynosi 23,6%, całkowita kwota do zapłaty 6 186,92 zł, całkowity koszt kredytu 1 186,92 zł (w tym: odsetki 0 zł, prowizja 645 zł, koszty związane z korzystaniem z ochrony ubezpieczeniowej w Pakiecie Podstawowym 541,92 zł), kwota raty miesięcznej 257,79 zł. Stan na 31.12.2015 roku.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook