Daj się przenieść Credit Agricole

Credit Agricole, lider w przenoszeniu rachunków bankowych, ponownie zachęca klientów do podjęcia decyzji o zmianie. Bank zapłaci 250 zł za przeniesienie konta ze stałymi wpływami, będzie je bezpłatnie prowadził i dołoży bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów krajowych i zagranicznych.

Wysokość podstawowych opłat w koncie, tj. za prowadzenie rachunku czy kartę oraz wielkość sieci bezpłatnych bankomatów to elementy, które Polacy najczęściej biorą pod uwagę podejmując decyzję o zmianie konta. Badania pokazują również, że konsumenci patrzą z większą sympatią na oferty, w których banki nie stawiają zbyt wygórowanych dodatkowych wymagań. Kierując się tymi oczekiwaniami Credit Agricole bezpłatnie prowadzi Konto PROSTOoszczędzające PLUS przy zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł lub 1000 zł w przypadku osób poniżej 30 r.ż. Bank nie pobiera również opłaty za kartę do konta, jeśli poza wymaganym wpływem, klient wykona transakcje w sklepach stacjonarnych lub internetowych na kwotę 500 zł miesięcznie. Dodatkowo posiadacze tego rachunku wypłacają za 0 zł gotówkę z wszystkich bankomatów w kraju, a do końca roku również za granicą.

- Aktualnie banki chętniej zaostrzają zasady bezpłatnego korzystania ze swoich usług. My postanowiliśmy pójść inną drogą. Myślę, że bezpłatne wypłaty z zagranicznych bankomatów, szczególnie w rozpoczynającym się sezonie urlopowym, ucieszą nowych i aktualnych klientów, bo również oni mogą skorzystać z tej propozycji. - mówi Marcin Data, dyrektor ds. Produktów Oszczędnościowych i Daily Banking w banku Credit Agricole.

Aby dodatkowo zachęcić do zmiany banku i przeniesienia rachunku do Credit Agricole, bank proponuje premię w wysokości 250 zł. Zasady przystąpienia do promocji , która obowiązuje do 31 lipca, są proste. Wystarczy otworzyć dowolne konto z kartą debetową, dostępami zdalnymi (internet, telefon), złożyć dyspozycję przeniesienia konta z dotychczasowego banku oraz przelewać na nie wynagrodzenie w wysokości 1500 zł, co najmniej przez 6 miesięcy. Wszystkie formalności związane z przeniesieniem rachunku bank zrealizuje za klienta w procesie prowadzonym pod auspicjami Związku Banków Polskich.

- W 2015 roku ponad połowa polskich klientów, którzy przenosili konto z pomocą nowego banku, zdecydowało się na Credit Agricole. Przeprowadzamy za klientów wszystkie czynności, jak ustanowienie zleceń stałych, poinformowanie zakładu pracy, ZUS czy urzędu skarbowego, łącznie z wypowiedzeniem umowy w dotychczasowym banku. - wyjaśnia Marcin Data.

Credit Agricole przygotował dla posiadaczy kont szereg promocji. Aktualnie bank zachęca do udziału w loterii kont osobistych " Podwajamy wynagrodzenie - Lojalni zyskują ". Do końca roku Laureatom Nagród Dnia wypłaca równowartość ich miesięcznego wynagrodzenia - maksymalnie 10 000 zł. Do 23 maja br. bank wyłania również laureatów w specjalnych, cotygodniowych losowaniach. Ma dla nich aż 14 098 zł. * Bank wprowadził również Program Rekomendacji Klienckich "PoleCAm" , dzięki któremu zadowoleni posiadacze kont, nowi i aktualni, mogą za każdą skuteczną rekomendację takiego konta otrzymać premię w wysokości 100 zł (razem nawet do 1000 zł za 10 skutecznych rekomendacji).

* Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady prowadzenia Loterii, w tym dotyczące losowania i przyznawania nagród, zawarte są w Regulaminie Loterii ""Podwajamy wynagrodzenie - Lojalni zyskują", dostępnym na www.credit-agricole.pl oraz w placówkach banku. Informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook