Obniżona i stała rata w Credit Agricole

Klienci, którzy przeniosą kredyt gotówkowy do Credit Agricole, zyskają obniżone oprocentowanie nawet o 30 proc. Bank gwarantuje stałą wysokość raty przez cały okres kredytowania. Trwająca do 30.09 br. promocja zachęca również do łączenia kilku zobowiązań w jedno.

Statystyczne gospodarstwo domowe otrzymuje co miesiąc 8 różnych rachunków, a u co trzeciego Polaka znajdują się wśród nich raty pożyczek i kredytów gotówkowych.* Nauczyliśmy się już przenosić swoje numery telefonów komórkowych do konkurencyjnego operatora, możemy zmienić sprzedawcę energii. Dlaczego zatem nie warto zmienić banku i obniżyć oprocentowania kredytu nawet do 5 proc?

Credit Agricole proponuje klientom, którzy przeniosą do niego swoje zobowiązania, niższe oprocentowanie, nawet o 30 proc. Co więcej, mogą oni połączyć kilka kredytów w jeden ze stałą ratą, m.in. gotówkowy, w koncie, ratalny, a także limit w karcie kredytowej.

- Klienci w dzisiejszych czasach stawiają na bezpieczeństwo. Wolą mieć jedną ratę kredytu oraz gwarancję tego, że będzie ona taka sama w całym okresie spłaty. Nasz bank właśnie to oferuje. – mówi Bogumiła Polak, dyrektor departamentu Zarządzania Segmentami i Produktami w banku Credit Agricole.

Bank wyznacza nowe oprocentowanie biorąc pod uwagę aktualne oprocentowanie przenoszonego kredytu. I tak, jeśli np. wynosi ono od 7 do 7,99 proc., to Credit Agricole zaproponuje 5,5 proc. (RRSO wynosi 10,80%)** i odpowiednio dla przedziału od 8 proc. do 8,99 proc. bank zaoferuje 6,4 proc. W przypadku łączenia zobowiązań, pod uwagę brane jest to korzystniejsze dla klienta, czyli mniejsze. Najniższe oprocentowanie, jakie oferuje bank, wynosi 5 proc. Osoby, które zdecydują się przystąpić do promocji, muszą mieć ubezpieczenie spłaty kredytu. Mogą je kupić w Credit Agricole lub przedstawić polisę zewnętrzną. Prowizja za udzielenie kredytu zależy od jego wielkości, min. 5,9 proc.

Z przeniesieniem kredytu do Credit Agricole wiąże się niewiele formalności. Klient przedstawia doradcy dokumenty potwierdzające parametry tego zobowiązania (m.in. wysokość oprocentowania,) w innym banku lub SKOK. Bank, po przyznaniu kredytu, po prostu spłaca to zadłużenie. Jedynie w przypadku przenoszenia karty kredytowej czy kredytu w koncie, to klient wypowiada umowę w dotychczasowym banku.

Promocja potrwa do 30 września br. i dostępna jest w placówkach Credit Agricole.

* Portfel statystycznego Polaka, KRD
** Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,80%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 35 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 56 264,14 zł, oprocentowanie stałe 5,5%, całkowity koszt kredytu 21 264,14 zł (w tym: prowizja: 2 765,00 zł, odsetki: 13 060,98 zł, ubezpieczenie w Pakiecie Podstawowym: 5 438,16 zł), 120 miesięcznych rat równych w wysokości 468,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.07.2016r. na reprezentatywnym przykładzie.

Zobacz także

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook