Credit Agricole zachęca do oszczędności z Ofertą Specjalną Mobile

Nawet 3 proc. rocznie można zarobić na nowej Ofercie Specjalnej Mobile, którą uruchamia bank Credit Agricole. Lokatę można założyć od 31 października przez aplikację mobilną CA24 Mobile. Za każdą lokatę założoną w promocji bank przekaże pięć złotych na cele charytatywne.

31 października to Międzynarodowy Dzień Oszczędzania. Z tej okazji Credit Agricole przygotował dla swoich klientów promocyjną lokatę – Ofertę Specjalną Mobile ze stałym oprocentowaniem 3 proc. w skali roku. Lokata dostępna jest za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile dla właścicieli kont dla osób fizycznych. Można ją założyć tylko w okresie od 31 października do 8 listopada na okres do trzech miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł, a maksymalna - 10 tys. zł.

W związku z Dniem Oszczędzania chcemy wesprzeć Polaków w nauce rozsądnego podejścia do finansów i zachęcić do oszczędności – mówi Marcin Data, dyrektor ds. produktów oszczędnościowych i daily banking w banku Credit Agricole. – W oszczędzaniu najtrudniejszy jest pierwszy krok. Chcemy go ułatwić naszym klientom, stąd nasza promocyjna lokata o atrakcyjnym, wyższym niż zwykle oprocentowaniu – tłumaczy. – Mamy nadzieję, że nasza oferta przyciągnie uwagę zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych oszczędzających– dodaje Marcin Data.

Chcielibyśmy, by oszczędzanie i odkładanie na przyszłość stało się nawykiem naszych klientów. Taka poduszka finansowa przydaje się przecież w wielu momentach życia. Dlatego oferujemy szeroką paletę produktów oszczędnościowych, w tym programy systematycznego oszczędzania oraz produktów inwestycyjnych – komentuje Marcin Data.

Oprócz specjalnej lokaty bank startuje także z akcją edukacyjną skierowaną do klientów. Na blogu CAsfera.pl pojawiać się będą artykuły dotyczące codziennych finansów i sposobów na oszczędzanie. – Treści, które znajdą się na blogu, będą zawierać rady i podpowiedzi, gdzie szukać nawet drobnych oszczędności na co dzień – opisuje Bartłomiej Wiejak z biura prasowego Credit Agricole. – Bo przecież, jak mówi powiedzenie, „ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka” tłumaczy.

Akcja Credit Agricole na rzecz promocji oszczędzania ma też wymiar społeczny. Od każdej lokaty Oferta Specjalna Mobile bank przekaże po 5 złotych fundacji Zaczytani.org na rzecz edukacji finansowej dzieci.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook