Pokaż niebu swoje plany! Credit Agricole zaprasza na wspólne puszczanie latawców

Pomyśl marzenie i wyślij je w chmury. 17 lipca bank Credit Agricole zaprasza do Zamościa na wyjątkowy piknik, którego główną atrakcją będzie puszczanie kolorowych latawców.

Każdy uczestnik imprezy otrzyma latawiec, który będzie mógł dowolnie ozdobić i zapisać na nim najskrytsze życzenia. Potem wszystkie latawce zostaną wypuszczone w niebo, tak by życzenia poznał cały świat.

- Wakacje sprzyjają marzeniom, a Credit Agricole pomaga w ich realizowaniu. Dlatego zachęcamy wszystkich do snucia odważnych planów i podążania za nimi, jak za tymi latawcami na wietrze. Jak to się mówi: "kto chce ten może", więc po prostu chciejmy a na pewno się uda - zachęca Katarzyna Rodzik – dyrektor placówki Credit Agricole w Zamościu

Latawcowy piknik pod hasłem "Nie PARKuj marzeń! Porusz je!" odbędzie się w poniedziałek 17 lipca w bajkowym Parku Miejskim w Zamościu (wejście od strony ulicy Studziennej) uznawanym za jeden z najpiękniejszych parków w Polsce. Oprócz puszczania latawców nie zabraknie i innych atrakcji: będzie malowanie twarzy, nauka skręcania balonów, zabawy z dużą maskotką oraz warsztaty malarskie. Piknik potrwa od godziny 10:00 do 17:30.

Poznaj Credit Agricole Bank Polska
YouTubeFacebook